Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnak az mások arról...

Mit gondolnak az mások arról az emberről, aki Villanyoszlopot ölelget?

Figyelt kérdés

2019. júl. 21. 01:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Azt, hogy agyilag valami gondja van.. szerencsétlen nem épelméjű
2019. júl. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Még akkor is teszem azt, hogy annyira vágyik az ölelésre, hogy nem bír ki egy napot nélküle, de meghaltak a szülei, vagy esetleg külföldön dolgoznak és egyedül hagyták, és nincs senkije?
2019. júl. 21. 01:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy nagy plüssmacit.
2019. júl. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nincs a homlokára írva az, hogy magányos, meghaltak a szülei, stb., az emberek pedig nem arra asszociállnak, hogy mi állhat a háttérben vagy azt gondolják, hogy;


- hehehe, ott egy fura alak


vagy azt, hogy


- ott egy fura alak, tegyünk úgy, mintha nem látnánk.


Az, hogy valakinek meghaltak a szülei vagy elmentek külföldre, nem egy és ugyanaz. Én is pár évig éltem Édesanyámtól külön országba (jóval azután, hogy külfökdön éltem jó magam is, ahol vertek, mert magyar vagyok, Édesapám MO-b már nem volt ott velem, borderline-os is voltam, stb) és eszembe nem jutott volna a villanyoszlopot ölelgetni.


Ha valakinek meghalnak a szülei, a fájdalom elviselhetetlen és szinte lehetetlennek tűnik túljutni rajta, idegösszeomlás nélkül. De tudod hány embernek meghaltak a szülei? Hány embert látsz, aki oszlopokat ölelget?


Kutya, macska örökbefogadása, ha nem opció, esetleg a hátizsákod ölelgesd, mert olyan, mintha szorítanád magadhoz.


Illetve ülj le és gondolkodj el, miért nem akarnak veled barátkozni és próbálj dolgozni rajta.

2019. júl. 21. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Önzetlen, egy oldalú szerelem.
2019. júl. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Beton vagy fa? A beton olyan rideg, a fa kátrányos, ha régebbi, az új meg gombaölős...
2019. júl. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2019. júl. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Fel akar mászni a villanyoszlopra, mert villanyszerelő.
2019. júl. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2019. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám, hogy bolond vagy részeg.


Vegyél egy plüsst, azt jobb érzés ölelgetni, mint egy hideg, kemény fémet.


Amúgy szülők, barátok?

2019. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!