Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, hogy egy tök...

Van olyan, hogy egy tök férfias férfiről kiderül, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyet hallottam már. Edzeni jár, a lányok oda vannak érte, jól öltözik, ad magára, sármos, bármelyik lányt megkaphatja is kiderül, hogy meleg vagy biszexuális.


Itt példaként hoznám fel, hogy Ricky Martin tipikus álompasi minden második nőnek, mégis meleg.


Nektek mi a véleményetek erről, fiúk-lányok? :)


Légyszi kulturáltan!



2020. márc. 14. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem egyedi eset amit a példádban említettél.
2020. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Csak férfias melegeket ismerek. Az ilyen lányos melegeket csak a tévében láttam még, való életben sosem.
2020. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én sajnos sehol nem találok férfias melegeket... pedig mit meg nem adnék, ha összesodorna az élet egy ilyennel.
2020. márc. 14. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen bemutatkozószöveget linkeljek neked priviben, kérdező?
2020. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mármint milyen bemutatkozószöveget? Egyébként egy bemutatkozószöveg nekem egyáltalán nem elég, azt a hajamra kenhetem. Vizuális típus vagyok, nekem kell egy kép, hogy lássam. De linkelj, ha gondolod.
2020. márc. 14. 20:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Éreztem már ezt a dolgot én is, hogy nem-e esetleg ez van egy-egy ember viselkedése mögött, tehát hasonló a gondolkodásom a kérdezővel.
2020. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!