Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok akik most televásárolják...

Azok akik most televásárolják magukat kartonszámra wc papírból és más hasonló árucikkekből, mit éreznek? (Koronavírus)

Figyelt kérdés
Egyik hülye elkezdte és a többi csinálja alapon megy ez most vagy mi?
2020. márc. 15. 15:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Én tegnapig nem vettem semmit, de most muszáj volt, mert félő, hogy a sok fostos miatt nekünk majd 80 boltot kell végigjárni egy csomag papírért. Úgyhogy bevallom, vettem néhány dolgot, de azért túlzásba nem estem.
2020. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Azt érzik hogyha betáraznak eladhatják azoknak akiknek nem jutott... Persze annyiért amennyiért nem szégyellik...
2020. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
31%
Nyomorultak, csak sajnos nem tudják magukról. Gyűlölöm őket
2020. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

A tegnapi nap folyamán tapasztaltuk barátnőmmel az egyik dorgériában az esetet, amikor előttünk egy férfi 10 csomag 24 tekercsese wc papaírt vett, azaz 240 dbot.


Valahogy én úgy érzem, hogy túlzás ez, ami megy.


Persze, legyünk óvatosak, próbáljunk meg feleslegesen nem menni sehova, de nem tudom elhinni, hogy néhányan azt hiszik, hogy itt a világvége, és mindent meg kell venni, ami csak van.

2020. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%
Az ilyenek pusztuljanak is, sok idiótaval kevesebb..
2020. márc. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

Ha elrendelik valakinek a karantent, akkor a wc papir lesz a legkisebb szükseglete. Vizzel is meg lehet oldani.

Vizet es wc-papirt halmozni hülyeseg.

Celszerübb a szaraz teszta, rizs, szaraz hüvelyesek vétele.

2020. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg azt, hogy mindenki más is felvásárol, ezért ők sem akarnak kimaradni, nehogy a végén még ne jusson.
2020. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%
Mi apránként kezdtünk betárazni, mikor a 6. üzletben sem kaptunk étolajat a vasárnapi ebéd készítéséhez. Akkor már 3 napja vadásztunk egy egyszerű olajra. Aztán mikor lisztet akartunk venni, az nem volt. Végül elindultunk, hogy betárazzunk pár napra, egy hétre, hogy ne kelljen állandóan ide-oda menni a készlethiányok miatt. Tegnap wc papír nem volt az érdi intersparban. De semmi más se volt (hús, tejtermék, tisztítószer). Elég ijesztő volt. Ember se volt, áru se volt. Most megint nem tudtunk venni amit akartunk, hétfőn mehetünk újra. Muszáj előre vásárolni, ha nem akar az ember naponta boltba menni, ez van. Holnaptól bekényszerülök a házba a gyerekkel (ő tanul én dolgozok), nem érek majd rá még boltba szaladgálni futtában a tömegben. Jobb a béke, ha nem muszáj nem megyünk el erre-arra, a kertben pihenőzünk.
2020. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%
a falusi Coopos boltokban minden kapható és tumultus sincs. a városiak meg verekednek 1 kg lisztért...
2020. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember ostoba.
2020. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!