Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is úgy érzi, hogy nem...

Más is úgy érzi, hogy nem szeretik?

Figyelt kérdés

A kérdésem a fiúkra vonatkozik. 17 éves lány vagyok. Szerencsére sok barátom van (mindegyik lány). Ha velük vagy a családommal vagyok, akkor úgy érzem, hogy szeretve vagyok. Viszont azt érzem, hogy soha nem lesz olyan fiú, aki tényleg tudna engem szeretni. Érdekes, mert ha a barátaimmal vagyok, akkor meg sem fogalmazódik bennem ez a gondolat.

Viszont a fiúkkal kapcsolatban egyszerűen azt gondolom, hogy nincs bennem semmi szeretnivaló illetve elképzelhetetlennek tartom, hogy valaki belém tudna szeretni. Nagyon bánt ez a dolog, kérlek segítsetek!


2020. márc. 17. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz benne, hogy lesz aki szeret, és lesz aki szeretne!


A kettő közti különbség megértése tesz majd józanul gondolkodó emberré.

2020. márc. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nagyon gyorsan elfelejteném az ilyen fajta negatív gondolatokat, mert nincs sok valóság alapja. Nem éltél még annyit 17 évesen, nem történt veled annyi dolog, hogy ilyen következtetéseket tényleges érvekre tudjál építeni, illetve alá támasztani, és pont ezért ne is próbáld meg.


20 éves fiú létemre én is csak egy lány iránt éreztem dolgokat. Amolyan szeretet érzést, de nem hívható szerelemnek. Mert az igaz szerelem az sokkal intenzívebb ahogy idősebb emberek leírták nekem. És akkor pánikba esek, hogy talán normális párkapcsolatom soha sem lehetne? Vagy talán nincsenek is olyan tulajdonságaim amik alapján valaki belém tudna szeretni? Nem. Pedig én 3 évvel idősebb vagyok nálad. Mégsem görcsölök rá. Csak hagyom, hogy megtörténjenek a dolgok. Te és én nagyon sokat fogunk még élni, ami alapján bármi megtörténhet pozitív és negatív értelemben is. Nekem mind kettő nemből vannak barátaim és addig is amíg nem tapasztalom meg a szerelem fantasztikus érzését, addig is élvezem az életet. Téged is erre tudlak bíztatni. Illetve létesíts kapcsolatot fiukkal is, mivel mind kettő nemtől az ember mást kap.

2020. márc. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt eddig hasonló érzésem fiúként, de csak pár hónappal ezelőttig.

Ekkor ugyanis egy lány nagyon rám mozdult, meg is lepődtem.

Végülis nem lett belőle semmi, de a lényeg, hogy ez nem igaz.

Biztos lesz fiú, akit úgy elbűvölsz majd, hogy azt sem tudja, hol van. :)

2020. márc. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem érzem ha nem tudom is, mondjuk így hogy nagybácsi lettem legalább van egy személy az életemben aki még tényleg szívéből mosolyog rám és szeret is.

22F

2020. márc. 17. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyit megjegyeznék hogy életembe 2x volt olyan akit úgy éreztem szeretem és 1x pedig olyan érzésem volt mint ha szerelmes lettem volna,kicsit negatív voltam előbb de te ne légy az,nagyon fiatal vagy még sok minden fog még történni veled,sose szomorkodj egyszer el jön az igazi. 🙂
2020. márc. 17. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A negatív gondolkodást valóban el kell felejteni.

Fiatal vagy, előtted az élet. Nem kell ettől félni.

Alakulni fog ez, ha nem görcsölsz rá.

Éld és élvezd az életed és alakulnak majd a dolgok. Nyugi:)

2020. márc. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Súlyos önértékelési gondok vannak nálad.

+ Lehet unalmas vagy.


Én azt vettem észre magadfajta embereknél, hogy sokszor kiderül nem csak az önbizalmuk hiányos, de a mihez értésük is s ezzel tudat alatt tisztában vagytok.



Sok embernek igaz hobbija sincs, sokan ahhoz se értenek, amiről papírjuk van.


Amikor megkérdezek valakit hobbiról, mihez értésről max 2-4dolgot tud felsorolni.

Míg én vagy 20-25-t .


Nekem ezért van csak 2 barátom, mert az összes többi ember unalmas (vagy olykor egy kupac szemét)

2020. márc. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!