Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitas utan mindenki ugy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan mindenki ugy erzi h sose fog talalni megegy olyan embert akivel viszont szeretik majd egymast?

Figyelt kérdés
Nemreg szakitottam a parommal, mert sokat vitazunk, idonkent csunyan beszelt velem, gyerekes es szinte csak en akartam talalkozni. Viszont o nem akart szakitani, csak en emiatt, de faj :( nemreg szakitottam szinten ugyanezek miatt de o ezek utan is megbocsatott es visszafogadott ezert hiszem h nagyon szerethet. Ugy erzem ezuttal nem szabad megtornom a hianyatol hiszen nincs jovonk barmennyire is szeretjuk egymast..nen lesz jobb a kapcsolatunk, neha mar nagyon idegesitett is a feltekenykedesevel stb ezert mar nem akarok vele lenni, csak egy reszemmeg mindig ugy erzi h a jovoben mindenkibe ot fogom keresni en azt hittem megtalaltam a tokeletes hozzamillo embert, nehez ennek hatat forditani. De annyiszor bantottuk mar egymast h ennyit mar nem bir ki a mi kapcsolatunk se. 1,5 evig voltunk egyutt. Normalis ha azt erzem sose fogok hozza hasonlo fiut talalni akit legalabb ennyire szerethetek?:(

2017. aug. 29. 11:32
 1/6 A kérdező kommentje:
18 vagyok, persze gondolom jonnek az olyan dumak h fiatal vagyok stb meg h messze az igaz szerelem meg mit tudok en a szerelemrol de szerintem kortol fuggetlen h ki mikor talal ra az igazira
2017. aug. 29. 11:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem is nemrég lett vége egy kapcsolatomnak és én is ezt érzem.
2017. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Teljesen normális. Nekem is nem olyan régen, két hónapja lett vége és én is félek ettől.


20/f

2017. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én amikor szakítottunk megkönnyebbültem.
2017. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, figyu mindenki ezt erzi ilyenkor. Sokan viszont elkovetik azt a hibat, hogy egybol masik kapcsolatba rohannak azt remelve h majd potolhatja a hianyerzetet. Hat nem. Az a legrosszabb amit tehet az ember. 18/f
2017. aug. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem mindenki érzi úgy.

Vannak annyira racionális emberek, hogy az érzéseik már nem függetlenek az értelmüktől.

Jó esetben az ember azért tanul abból, amit élete során tapasztal. Nem csak az eszével tanul, hanem a szívével is.(ha így érthető) A tapasztalatok jó esetben a elősegítik a helyzet következetes megítélését... az az idővel nem ér váratlanul mi, és miért történik és mit érzel. Ráadásul a tapasztalat azt is megmutatja, hogy találsz mást... pontosabban, és azt is, hogy jellemzően akivel egymásra találtok az nem lesz nagyon más, amíg te magad nem változol.


...szóval az ne reméld, hogy olyat találsz, akivel alapból minden tökéletes...

nem is lenne jó. Azért vagyunk itt, hogy fejlődjünk, tanuljunk. Ebben sokat segítenek az akadályok!

Nem mondom, hogy maradj vele, csak azt, hogy a nehézségeket nem kerülni kell egész életedben, hanem inkább leküzdeni.

Üdv!

2017. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!