Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem ijeszt meg az...

Titeket nem ijeszt meg az emberi butaság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Amikor (újabban) nagyritkán kimozdulok vagy híreket olvasok, mindig elképeszt az emberi ostobaság.


-Kidobálják az állataikat, mert eddig nem olvasták az oltási könyvet és nem tudták mi ellen kaptak oltást az állatok. Ahhoz nyilván hülye, hogy utánaolvasson, hogy sem a kutya sem pedig a macska nem terjeszti a koronavírust, nem kell paráznia.


-Pánikszerűen vásárolnak, halmozzák fel a vécépapírt, a konzerveket, fertőtlenítőszereket. Nem hiszem, hogy mindenki házban lakik, szerintem sokaknak már a kádban is liszt meg tészta van.


-Képesek összeveszni az utolsó konzerven, ordítozni a papírzsebkendő miatt akkor is, ha lejáratja magát 50 ember előtt.


Sokan úgy viselkednek mint az állatok, ami egy állítólagos fejlett embertől elég szánalmas.


Mi lenne akkor ha sokkal nagyobb baj lenne? Én azt hittem a katasztrófafilmekben csak enyhe túlzás, ahogy az emberek ilyen esetekben viselkednek, de nem. Mint a megvadult állatcsorda, mintha mindenkinek a szaros élete múlna + 1 csomag wc papíron vagy csirkemellen.


2020. márc. 18. 09:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Engem mostanában nagyon. Eddig is sok buta ember volt, de most még jobban megmutatkozik, mintha egyre többen lennrnek.
2020. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Ezért engem lepontoztak masik kerdesben mikor ez miatt az àllampolgarokat minösitettem(a maszkrol volt ott szo es annyit irtam"es ilyen embereknek van szavazati joga")
2020. márc. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
*ezzel célozva arra mennyire sötétek
2020. márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Én is végignéztem a minap a parkolóban, amikor a szokásos hétvégi bevásárlásomat intéztem (volna). 1-2 olyan autó volt, ami 5 évnél fiatalabb, a többnyire tizenéves autókkal volt tele. Ami azt jelenti, hogy nem a felső 10.000 vásárol az áruházban.


Mégis megpakolt kocsikkal szaladgálnak. Akkor mégsem olyan nagy a szegénység, amiért sokan sírnak nem? Vagy mindenki kapott hitelt, hogy tudjon húst venni? Nem hiszem el, hogy hó végén/közepén annak a sok szegény embernek annyi pénze van, hogy 4 karton halkonzervet vegyen amikor darabja 2500. Mindenkinél ott figyelt legalább 2 karton liszt, kóla, hús. Még a csirkelábat is vitték zsákszámra, amikor már csak az maradt.


A parkolóban akinek nem jutott bevásárlókocsi, az kézben vitte ki az 5 zsák 24 darabos vécépapírt. Vagy 4x leejtette, de szerencsétlenkedett vele.


Az elején még röhögtem a sok hülyén, de most tényleg kezdem úgy gondolni, hogy valóban megérett a világ a pusztulásra.

2020. márc. 18. 09:56
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Most őszintén: amikor a Black friday képes tömeghisztériát okozni, akkor mit várunk egy nagyságrendekkel komolyabb dolog idején?
2020. márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
9%
Amikor esetleg jön egy nagyobb baj, ezek fogják túlélni, a higgadtak meg mehetnek a levesbe... szomorú, de ez van. Evolúció.
2020. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
5%
Engem meg az ijeszt meg, hogy egyesek mennyire elitélöen nyilvánulnak meg embertársaikrol olyan dolgokban amiben nem is érintettek!
2020. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Ebben pl. mindenki érintett.
2020. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Azon én is elgondolkodtam mikor aki tudom h napról napra el de most forintig elverte a pénzt kajára ....ha bármi kell ami nem étel nem lesz pénze ...de örülhet mert van WC papír meg konzerv 😀
2020. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Persze, hogy sokan elitélőek. Mert sokan képtelenek gondolkozni, olvasni, tájékozódni, mérlegelni. Csak ösztölnény módjára cselekednek mint a fejletlenebb állatok, de ők legalább valóban a túlélésért csinálják.
2020. márc. 18. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!