Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kb 20 év korkülönbség elfogadh...

Kb 20 év korkülönbség elfogadható?

Figyelt kérdés

Az apámmal nem jó a kapcsolatom, sosem volt igazán jo. Van egy 9 évvel idősebb bátyám, vele viszont egész jo a viszonyom, jól megvagyunk. Amikor kisebb voltam mindig a haverjai közül tetszett meg valaki.

Észrevettem magamon, hogy az utóbbi években a 29-45 év közötti férfiak tetszenek, el tudnám képzelni pl egy 40 éves férfival az életem. Persze nem minden 29-45 év közötti férfival, csak amikor látok egyet kettőt aki jobban néz ki , mindig felcsillan a szemem. A korombeliek közül nem igazán találok kedvemre. Nekem kicsit sok ez az egész, hogy valakinek az egész karja teli van tetoválva, ki van tágítva a füle, piercing lóg az orrából. Én szerény vagyok és egyszerű, én nem vágyok ilyenekre, távol állnak ezek tőlem. Kicsit maradinak mondanám magam. Nagyon szeretem az állatokat, növényeket és nagyon tetszik és vagynék is a tanyasi életre.

A környéken lakik egy fickó, vannak lovai, tehenei , tanyasinak mondható. Nekem nagyon tetszik ez a western stílus ( csizma, farmer, ing, kalap, öv) és ő pont ilyen és még jól is néz ki szerintem. Az a gond, hogy ez a manusz idén 40 lesz és elvileg van egy menyasszonya. Az egyik barátja azt mondta hogy csak kapuzárási pánikból jegyezte el.

Még sosem volt senkim, tehát eléggé vagynék már rá, hogy ne legyek magányos. Ez a fickó szokott nézegetni, figyelgetni engem, de gondolom azért, mert 19 éves fiatal lány vagyok. Nem igazán szoktam vele beszélgetni mert nincs rá alkalom, általában csak látni szoktuk egymást. Szerintem amúgy is távolságtartó mert a testvéremmel jóban van.

Esetleg, ha ez a férfi közeledne, nyitna felém, hogy kellene viselkednem vele , mert ha rajong ha nem , azért mégiscsak menyasszonya van...

Azért vonzódhatok inkább az idősebb férfiakhoz , mert legtöbbjüknek nincs piercing-ük meg hasonló és mert “sosem volt apám” , sosem volt normális és szerető apaképem, emiatt próbálnám egy idősebb férfitól ezeket az érzéseket, “élményeket” bepótolni? Ilyen lehetséges vagy csak én gondolom túl ezt az egészet?

Gondolom, pl ez a 40-es pali is valószínűleg csak kihasználna. Hogy tudnám magamban helyre tenni a dolgokat, hogy inkább a korombeliekhez vonzódjak vagy ezzel nincs semmi gond ?



2020. márc. 18. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Nézőpont kérdése...

Konkrét dolgokat kell nézni.

34/F

2020. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Ez már nagyon durva... Szerintem.
2020. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

En is hasonlo cipoben jarok, csak en meg 17 eves vagyok. Eleg szar helyzet ez.

Erdekes a te helyzeted, mert alapjaraton azt mondanam, hogy hagyd a csavot ha menyasszonya van. De ha tenyleg nem szereti a not, csak kapuzarasi panik, akkor megint mas a helyzet. Szerintem erdeklodj ennek megjobban utana es ugy iteld meg a helyzetet.

2020. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még várok tanácsokat! :)
2020. márc. 18. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Ha a tesóddal jóban van, akkor miért nem mutat be titeket egymásnak?

Beszéld meg vele, hogy legközelebb -véletlenül- te is ott legyél amikor találkoznak.

Nálunk is 20 év a korkülönbség és 16 éve vagyunk együtt.

A kor csak egy adat, semmi más.

Azt meg nem csodálom, hogy nem tetszenek a korodbeli tetkós-pircinges, kiszedett szemöldökű lányos kinézetű fiúkák ...

2020. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Nincs ezzel baj.

Az önértékelésed legyen rendben, tudd, hogy ki akar kihasználni és ki nem, lépj ki egy olyan kapcsolatból, ami csak mérgez, ne hagyd magad elnyomni/lenézni/lebecsülni stb. Ha ezek megvannak, akkor teljesen oké a dolog. Kicsit vagyok nálad idősebb csak és mindig is a 40+ kategória érdekelt. Nincsenek rossz tapasztalataim, gyereket/házassàgot meg amúgy sem akarok, tehát ez sem okoz problémát.

2020. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!