Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Falusiak nálatok már pánikolna...

Falusiak nálatok már pánikolnak az emberek a vírus miatt?

Figyelt kérdés

2 napja vezették be a postán és a patikáknál illetve a boltoknál hogy csak korlátozott számban mehetnek be emberek az eladók maszkban vannak stb stb

Ennek hatására olyan felvásárlási roham indult el falun belül illetve a közeli kisvárosban a LIDL és Penny áruházakban.

A liszt-cukor tartós tejek össze vissza dobálva megrongálva óriási sorok ideges emberek.

Hiába a nagy idegességük hogyha nem tartják be a távolságot illetve a higiénés szabályokat.

Sokaknak nincs pénze így hitelt akartak felhalmozni a helyi kisboltokban.

Az idősek előre furakodnak a gyógyszertáraknál postáknál erre az emberek idegesek lesznek.


Azt hittem ilyen szintű pánik csak elsőnek Budapesten és utána nagyobb városokban alakulhat ki.


Egy 3 ezer fős kis zsákfaluról beszélünk...



2020. márc. 19. 12:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Pontosítok: a korlátozás csak a helyi kisboltokat érinti nálunk nyilván a nagy áruházakba akármennyien bemehetnek egyszerre.
2020. márc. 19. 12:07
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi egy kis településen élünk, de már múlt héten ment a durvulás.
2020. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy zsákfaluban élek, szerintem itt sokkal durvább a pánik
2020. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg logikusabb, hogy kis faluban alakul ki inkabb ilyen panik. Itt Pesten felesleges lenne, kb mindenhol van setatavolsagra vagy hat bolt, es eddig mindig megkaptam mindent, ami epp kellett, nem kellett senkivel osszeverekedni, mindenbol van. Ugy latom kepeken, hogy leginkabb a nagy aruhazakat fosztjak le, de nem olyan regen meg a kozeli Tesco sem volt kifejezetten ures. A kozeli Spar, Aldi pedig egyaltalan nem. Az egyikbol lattam kepet ures polcokrol, de gondolom epp arufeltoltes elott voltak, mert amugy ott is van minden.

Egy videki kis faluban, ahol van max egy bolt, nagyobb az esely, hogy valakinek nem jut valamibol.

2020. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam hogy Pesten nagyobb a pánik mert ott vannak az első megbetegedések itt még a megyében csak 1 fertőzött volt.

Azt bírom hogy sok embernek ott a cigi meg a sör-bor a szatyorban de a többi kaját már hitelre venné :D

2020. márc. 19. 12:29
 6/11 anonim ***** válasza:
2 bolt bezárt,1 maradt nyitva(kérdés meddig).A hivatalból 3-om autóval hordják az ételeket (időseknek,gyerekeknek) reggeltől 4 óráig és az emberekben egy kis empátia sincs.Már volt olyan is,hogy a faluban már többen betegek és közben csak kitaláció az egész.Az alattunk lévő faluban,nem tudom mi lehet,de állítólag már onnan vittek el embereket. Kérdés mikor lesznek lopások,mert sokan létminimum alatt élnek.
2020. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71% Rengetegen hiszik, hogy kamu az egész. Itt is írogatják páran. Több ismerősöm egyáltalán nem veszi komolyan, idősebb rokonok sem.
2020. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen,sajnos sokan nem veszik komolyan.Viszont itt nálunk,kitalálta valaki,hogy pár család már karanténban van(személyesen ismerem őket) és közben nem beteg senki és remélem ez így is marad.

Mindenkinek jó egészséget kívánok!

2020. márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk az egyik zsákutca öregjei kitalálták hogy kordont állítanak az utca elejére és csak azt engedik be akit ismernek...

Egyik GYMS megyei falu.

2020. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
# 9 Wow.AKkor nekem nincs semmi okom panaszkodni :D
2020. márc. 19. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!