Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azokat kérdezném, akik ha...

Azokat kérdezném, akik ha kell ha nem, mindig utazgatnak. A vírús lecsengése után, ugyanúgy fogtok jönni-menni mindenfele?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
ja
2020. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én nem utazok annyit, de nem értem a kérdésedet. Miért ne utaznának utána? Vagy életük végéig gubbasztanának otthon, mert egyszer volt egy koronavírus? Meg mi az, hogy “ha kell, ha nem”? Tudod vannak akik szeretnének minél többet látni a világból, ne csak a négy fal közt ülni.
2020. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, imádok utazni és lehetőségem is van rá.

A vírus négy külföldi utamat is bizonytalan időre eltolták, ha minden jól megy, szeptemberben elmegyek oda, ahova vírus nélkül áprilisban mentem volna...

Olaszországban van egy nagyon jó nyelviskola, ami szeptemberben tart egy hónapos kurzust, ha a vírus lecseng, oda is tervezek beiratkozni.

2020. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Imádom Olaszországot, ott kezdek majd.
2020. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mo.-n belül igen.
2020. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lecseng a vírus, akkor igen. Nem értem, hogy ez neked miért lenne probléma?
2020. márc. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Nyilván, igen.


Okosabb lettél?

2020. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja most is utazok csak nem csoportosan
2020. ápr. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, ha már biztosnságos lesz, miért ne?


Mármint, ha arra akartál kilyukadni, hogy a vírus jó a Földnek, mert kevesebb a légszennyezés, és a repülőgép nagyon rossz, akkor értem.


De amúgy igen, fogok utazni, ugyanis ez az egyetlen luxus, amit megengedhetek magamnak, értsd, együtt lakom öt másik emberrel, szóval még saját laksra sem futja.

2020. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!