Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt mondják a bántás erőssé...

Azt mondják a bántás erőssé tesz. Ez nálam miért nincs így?

Figyelt kérdés

Azt mondják, akiket bántanak (lelkileg) azt erőssé teszik. Engem nagyon sokat bántottak lelkileg, de egyre gyengébbnek érzem magam emiatt. A sok bántás miatt tönkre mentem lelkileg, elég egy rossz szó hogy sírni tudjak, és haragudni nagyon sokáig.

Bántottak a suliba (csúnya vagy, dagadt vagy, fogyatékos vagy, buta vagy, zsíros a hajad, béna a ruhád, pattanásos az arcod, gúnynevek stb.. Munkahelyen kiközösítettek, a család is beszól ha kócos a hajam, vagy van egy pattanásom..

Mára már smink nélkül, és kényelmetlen de csini ruha nélkül ki sem megyek at utcára.

Félek az új dolgoktól, hogy milesz ha olyan emberekkel találkozok, akik beszólnak :(



2020. márc. 19. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Mert ez egy marhaság.
2020. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
asszonnyák pedig...
2020. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam ez pont, hogy rezignáltságot eredményezett. Ha b×nak, nem szólok vissza.
2020. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem küzdötted le. Sokan csak összeroppannak benne, sokak meg átlendülnej rajta, ezáltal pedig később is erősebbek lesznek lelkileg.


Ez egy krízishelyzet, amit ha megoldasz, sokat tudsz profitálni az új mentalitásodból. Ha viszont nem, csak sérülékenyebb és elszigeteltebb leszel

2020. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Jól van ez így? ***** válasza:
100%
Ez személy függő, valaki évtizedekig vagy akár élete végéig megmarad az áldozat szerepben. Valaki annyira összetörik, hogy már-már feladná és épphogy az rángatja vissza, hogy bántják, gyűlölik. Ha te elfogadod magad olyannak amilyen vagy, akkor ne érdekeljen, hogy mások mit gondolnak vagy mondanak. Ha utálnak, hát utálnak, így jártak. Nem élheted le félve, rettegve az életed.
2020. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2020. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyanezt éltem át, hasonló gúnyneveket aggattak rám. Sajnos mindig képesek kiszűrni a gyengébbeket.

Azonban! Ezt vehetjük depiforrásnak, VAGY ERŐGYŰJTÉSNEK! Engem nagyban előrelendített, hogy tudtam, min kell változtatni. Így, mikor váltottam pl. új hajstílust, szemüveget kontaktlencsére cseréltem, és a fogaimat is rendbeszedtem, már más lett a leányzó fekvése. :D Sőt! Tepernek értem a pasik, ami anno számomra elképzelhetetlennek tűnt. Csak a kérdés, hogy hagyom-e annak, aki régen mást mondott rám. ;)

2020. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Évekig így voltam, mindent magamra vettem. Sokan bántottak, látszott is rajtam hogy félénk vagyok. Így be is mertek pofázni, sírtam is bőven :D Valamiért az utóbbi 2-3 évben fokozatosan kezdett megváltozni. HA valahol bárki beszól, bunkózik ismeretlenül velem, vagy csinál valamit, visszaadom egyből, és annyira vicces hogy ilyenkor elsüllyednek és visszavesznek a pofából, mert nem hiszik el hogy valaki nekik visszaszól. Az én esetemben működött ez a dolog, de sok idő kellett hozzá!!! Ma már nem félek senkitől.
2020. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Te nem küzdötted le a bántalmakat és nem léptél túl a múlton. Le kell győznöd félelmeidet és túl tenni magad a múlton csak úgy leszel erőssel.
2020. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!