Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit mondjak, ha elszeretnék...

Mit mondjak, ha elszeretnék tűnni?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyet, hogy a közeljövőben teljesen elszeretnék tűnni jó pár hónapra, a családom elől és mindenki más elől. Van munkahelyem, dolgozom, de már úgysincs idő leszámolni.


Az, hogy miért kell ezt tennem, miért kell így cselekednem, most nem szeretném kifejteni, mert bonyolult!


Nem igazán tudom, hogy mit mondjak a családomnak és a kollégáimnak. Nem szeretném, ha aggódnának, vagy ilyesmi, de szeretnék egyben elbúcsúzni is, mert egyáltalán nem biztos hogy visszatérek. De semmi konkrétumot nem szeretnék mondani, maximum kisebb célzásokat tenni erre... Nem tudom, hogy hogy oldjam meg ezt!


Köszönöm.


2020. márc. 17. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
17%

“Nem szeretném, ha aggódnának, vagy ilyesmi, de szeretnék egyben elbúcsúzni is, mert egyáltalán nem biztos hogy visszatérek. De semmi konkrétumot nem szeretnék mondani, maximum kisebb célzásokat tenni erre...”


Ezek szerint mégis szeretnéd, hogy aggódjanak. Figyelemre vágysz úgy látom...

2020. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%
Én ugyanígy szeretnék tenni.
2020. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Írsz nekik egy szép hosszú levelet, aztán lelépsz. Aggódni így is fognak, de legalább tudják, hogy ne fúltál a Dunába.
2020. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!