Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan azt mondják hogy idegesí...

Sokan azt mondják hogy idegesítő vagyok még hogy ne poénkodjak annyit. Lehet az hogy azért poénkodok ennyit mert így próbálom vhogy elrejteni a "sötét" oldalam (ez így olyan star warsos)?

Figyelt kérdés
Vannak hangulatingadozasaim is. Tök vidám vagyok meg minden a másik pillanatban amikor mond vki rám vmit, mint vmi depis.
2020. márc. 17. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül van a két dolog összefüggésben.
2020. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a sötét nyaktol fölfelé értendö?
2020. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem. A sötét oldalt csak úgy mondtam.
2020. márc. 17. 22:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért mondják mert rossz poénjaid vannak. Nem lehet hogy erőltetnéd a jókedvet miközben igazából depis vagy és ezért tűnik hangulatingadozásnak? A kettő összefügghet. Ha erőltetsz egy poént megbánthatsz valakit, vagy egyszerűen csak fárasztó ak tűnsz. Gondkozz el hogy milyen problémák vannak az életedben, és ha tudsz akkor javítani rajta.
2020. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne poénkodjál... itt a megoldás. Lehet szarok a poénjaid, nem gondolod?
2020. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A vicceim 80%-án nevetnek csak utána lehülyéznek meg azt mondják hogy idegesítő vagyok
2020. márc. 17. 23:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Igazából nem ismerünk, így tényleg nehéz véleményt mondani, de van ismerősöm aki olyan, hogy sokat poénkodik de ez csak látszat. Mikor bántja valami nem mutatja a "közönség" felé. Tehát szeret a középpontban lenni, ezért sokat poénkodik de néha túlz@sba viszi. Nem tudja hol a határ. Lehet persze hogy te nem ilyen vagy.
2020. márc. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet csak kínjukba röhögnek :DD
2020. márc. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem a sotet oldalad rejted el hanem kompenzalsz. Vagy figyelem kell neked, vagy szeretethianyos vagy stb. De jo helyen kapisgalsz ;)
2020. márc. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg az egyenletességre, a harmóniára törekedni.
2020. márc. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!