Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más rajtam kívül, aki nem...

Van más rajtam kívül, aki nem parázik ettől az egész vírustól?

Figyelt kérdés
Annyira hidegen hagy. Ugyanúgy kijárok ha kell boltba, dolgozni, élem az életem. Nem rettegek egy cseppet sem hogy bajom lesz. A rokonaim akik messzebb laknak, meg mindenhova maszkban járnak, nem mennek dolgozni és kB mindennap imádkoznak hogy túléljék... N
2020. márc. 19. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem magától a vírustól érdemes félni, hanem a gazdasági, egészségügyi és társadalmi hatásaitól.

Gondolom észrevetted, hogy a forint gyakorlatilag haldoklik, márpedig mi az importálás országa vagyunk, mert nincs mezőgazdaságunk. Gondolom sejtheted, hogy néhány hónap múlva mi lesz a termékek áraival.

2020. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Igen. Az immunrendszer legyozi.
2020. márc. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
A vírustól egyáltalán nem félek. A következményeitől, a gazdaság összeomlásától annál inkább.
2020. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Eü vagy boltban dolgozol? A többi már kb minden leállt.

Ensem félek betegesen de ha nem lenne csak egy szinpla influenza nem zárnak le az egész világot .

2020. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
74% Nem dolgozik ez sehol, valamelyik unatkozó mamahoteles vagy tini írogat ki ilyen kérdéseket. Aztán majd ha az anyja egyszer csak nem tud neki zsebpénzt adni vagy megvenni a kedvenc ételét, akkor jönni fognak a síró-rívó jaj mi lesz velem kérdések.
2020. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Na, az ilyeneket kéne lecsukni. Csak kárára vagy a társadalomnak.
2020. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Attól félek, hogy mi lesz, amikor az országok vezetései elégedetten hátradőlnek, hogy "megmentettük az emberiséget", és otthagynak minket a pcsába, miután ellehetlenítik most az életünket (értsd: külföldön vagyok egyetemista, haza már nem tudok menni, meg nem is akarok, ha most apámat is lecsukják két hétre velem együtt, végleg elvesztünk), szerencsére anya tanár, bár az órái egy részét elvesztette, mert az emberek nem akarnak/tudnak megoldani netes órát, de azért a fele bevétel is bevétel, apámnak még van munkája, én elveszettem, tehát most nekem is pénzt küldenek, az euró 260 forintnál jár...)

ha nem akarnának megmenteni, lehet jobban jönnénk ki végeredményben...

2020. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem csak a vírustól lehet "parázni".


Sokkal félelmetesebb, hogy szinte "összeomlik" az életem, ahogy másoké is, úgy, hogy semmit nem tudunk ellene tenni.


Építőiparban dolgozom, irodai pozícióban. Lehet, hogy simán megy tovább minden, de az is lehet, hogy leállunk határozatlan időre. Csak éppen kitalálja a vezetőség, hogy fizetetlen szabadság akkor megy a levesbe 1-2 havi fizu ami azért hiányozni fog. Fizetésemelést is akartam kérni, de hát az se lesz egy ideig.


Lakást is terveztem volna venni idén. csak ehhez hitel kell, annak az ügyintézése szintén kuka lesz mostanság.


Szabadidőm szintén halál. Imádok túrázni, természetben lenni. Idén csak túrázással megismertem 6-7 új embert, most lemondtunk szinte minden összejövetelt. Teljesítménytúrák 1-2 hónapig elmaradnak.


Én amúgy is meghalok ha "otthon" kell ülni. Albérletem egy szaros-zajos panel, ami arra (se) jó, hogy haza megyek aludni. Vagy van vidéken a családi ház, de nem akarok otthon ülni a szüleimmel.

2020. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lazy Lover ***** válasza:
67%
Én jobban félek a gazdasági károktól ami lesz
2020. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

Nekem az a fura de minden kötekedés nélkül

De mindenki a pénz miatt fél csak..

Én meg inakbb csóró leszek mint halott xd féltem a kis életemet .csaladomat stb

2020. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!