Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember, aki már...

Van itt olyan ember, aki már most tudja, hogy hamarosan tönkre fog menni az egész élete?

Figyelt kérdés
Úgy értem, tökéletesen tisztában van vele. Én ilyen vagyok. A pénzem hamarosan elfogy, munkám nem lesz, nincsenek rokonaim, barátaim, max pár ismerős. Nektek mi a B terv?

2020. márc. 17. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
24%

Akinek büdös az "alja" munka, az majd leszáll a földre. Vagy tanul olyat, amivel kao otthonra munkát.


Én például jövő héten kezdek az új helyemen. Az előző cégem meglépte, hogy fizetés nélkül hazaküldött. Én meg ezt egy olyan munkakörben, ahol simán mehettem volna ho-ba, ha nem szarrágók, nem annyira viselem el. Ha nem lenne ez az opcióm, egyszerűen gyerekekre vigyáznék vagy beugranék kasszázni és kisegíteni azoknak, akik most a gyerekük miatt muszáj, hogy otthon legyenek. Korrepetálnék is örömmel, vállalnék nagyon szívesen kétkezi munkát is, mint diák koromban...

2020. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Nincs tartalék, pàrom vállalkozása csőd, egy fizubol hónapokig nem húzzuk ki 😞

B terv hogy elvallalok bármi munkát ami nem k...valkodas..

Takarítás ilyesmi.

2020. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem érzem így és soha nem is fogom. Mérnök vagyok, de ha átmenetileg úgy alakul, nem lesz büdös takarítani, vagy mosogatni 1-2 hónapig zsebpénzért, csak hogy ne haljunk éhen.
2020. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!