Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell automatikusan...

Miért kell automatikusan melegnek nézni amiatt mert nem volt és nem is lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Én választottam magamnak ezt az életet. Sajnos súlyos beteg vagyok ami kívülről annyira nem látszik, de tönkreteszi az életemet. Mások egy fiatal, jóképűnek mondott, magas férfit látnak. A valóságban pedig súlyos bélrendszeri betegségem van, olyan szinten hogy már 2 éve pelenkában kell járnom huszonéves létemre. Ezzel így nem lehet párkapcsolatot kialakítani, nincs az a nő aki ezt elfogadná. Főleg a mai nagy “választék” mellett amikor már az interneten is két kattintás egy jobbat találni. Ezért le is mondtam a párkapcsolatról logikus módon, számomra nem működhet.

A legjobban mégis az esik rosszul, hogy folyamatosan melegnek hisznek! Legutóbb a saját unokatestvérem hozott oda a találkozónkra egy meleg pasit, hátha összejövünk. Hiába mondom meg, hogy nem vagyok meleg, nem hiszik el, azt gondolják hogy csak titkolom.

Hogyan lehetne leállítani az embereket anélkül hogy világgá kürtölném a szégyenemet hogy pelenkában járok?


2020. márc. 20. 09:02
1 2
 11/11 anonim válasza:

Ez a pelenkás dolog nem probléma egy párkapcsolatban.


Inkább talán próbálj beszélni azzal a rokonoddal aki melegnek hisz arról, hogy egészségügyi problémáid vannak először a pelenka említése nélkül.

2020. márc. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!