Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lesz védőoltás koronavírus...

Ha lesz védőoltás koronavírus ellen ti felfogjátok venni?

Figyelt kérdés
Én az influenza ellen sem vettem fel soha, azok az ismerőseim akik felvették nagyon betegek lettek utána azóta ők sem veszik fel.

2020. márc. 20. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Milyen tájszólás az, hogy "felvenni az oltást"? Bántás nélkül :)


Nem valószínű (bár minden évben kapok influenza elleni védőoltást, még sose lett semmi bajom tőle). A COVID-19-nél abszolút nem tartozom a veszélyeztetett korcsoportba (fiatal és egészséges vagyok, nem dohányzok), nem találkozom idősekkel sem.

Természetesen ha azt mondják, hogy a nyáj-immunitás érdekében bevezetik ingyen országosan, akkor beadatom.

2020. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%

Én fiatal vagyok, de nem egészséges (bár én nem is túlzottan ismerek egészséges embereket amúgy, nem tudom, ezen az oldalon honnan van ennyi... :D), mindenképp beadatom.

Nem a veszélyeztetettek közé tartozom (bár határeset!), de rögtön utánuk következem.

2020. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Ez egy olyan kaliberű társadalmi-gazdasági kihatású vírus, amely ellenszerének feltalálása esetén esélyes, hogy kötelezően beadják mindenkinek az ellenszert, - nem lesz opcionális a használata. Nem lepődnék meg azon, ha ettől tennének függővé minden további orvosi segítségnyújtást. Rávizsgálnak, hogy az országos rendszer szerint részesült-e az ellenszer szervezetbe juttatásban az igényjogosult és amennyiben igen, akkor folytatják vele az egyéb irányú kommunikációt. Ha nem, akkor meg bejuttatják a szervezetébe, amit kell és megy tovább az élet, - de nem fogják engedni, hogy felelőtlen, antihigiénés, öntörvényű görények veszélyeztessék a normális többség életét, abban biztosak lehettek.
2020. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2020. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Föleg ha bénulàs is lehet a mellekhatasa amit elfelejtenek közölni.


A vedöoltasok maradjanak csak vàlaszthatok

2020. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Esetleg vakságot is
2020. márc. 20. 22:24
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

Most ez amolyan nem lehet "B" velemenye az embernek csak "A"- tipusu kérdés?

Mert ha mas velemenyen vagy akkor vakulj meg?

Kb ezek mennek a sorok között?

2020. márc. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Mivel tudom, hogy ha megfertozodom, akkor mások halálát is okozhatom, ezért persze. Egy nyamvadt védőoltást bevállalni semmi.
2020. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
2020. márc. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Azért vagyok lepontozva, mert nem vagyok egészséges? Kívánom nektek is, legalább rájöttök, hogy nem rajtatok múlik.
2020. márc. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!