Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, ha mindentől...

Az normális, ha mindentől megilyedek?

Figyelt kérdés

Már attól ha tüszent vki vagy leesik vmi a másik szobában vagy ilyenek.

Nem nézek horrort,de azt unalmasnak is tartom.

Mitől van?

Egyedül a beszédtül félek,mert dadogok. Mástól nem félek.


2020. márc. 20. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre nem jó. Nincs határeset, sokan sok mindentől megijednek. Attól fél az ember, ha nem tud valamit. Mert akkor arról a valamiről bármit el tud képzelni. Amit ismerünk, tudjuk miért olyan, mi történik akkor, ezért nem félünk tőle.Tehát aki több mindent ismer, az kevésbé fél és ijed meg. A váratlan zajtól, eseménytől mindenki összerezzen valamennyire.

A dadogás pedig orvosi probléma, attól nem vagy kevesebb.

2020. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
MegiJedek!!! így kell írni.
2020. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 EagleHUN ***** válasza:

Érdekes én pont ellentéted vagyok kérdező.


És már régen is ha pl felfújt zacskót elpukkantottak mögöttem suliban akkor sem volt semmi reakcióm. De más éles helyzetekben is higgadt csigavérrel cselekszem. Akár vezetés közbeni éles helyzetnél is.

Sziklaszélén szakadék fölött nagy magasságokban is simán tudok sétálgatni félelem nélkül.

Sem bezártság vagy nagy tér sem víz semmi ilyesmi nem hat rám.


Egyetlen irreális félelmemről tudok, a nagy méretű szőrös pókoktól félek, na azokat messzire kerülöm. Ha beleszaladok akkor megijedek. Pedig tudom hogy irreális ám mégis. De pl kisebb pókot viszont még el merek "pöckölni", vagy kirakni a lakásból. (Meg nem ölök egyet sem! Védem a hasznos állatokat!)

2020. márc. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"mindentől megilyedek" "dadogok"

Érdemes lenne elmenni neurológushoz. A két panasz között lehet összefüggés, és akkor neurológiai (vagy pszichés) okai lehetnek.

2020. márc. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És még, hogy én neki megyek minndenek, ha vmi van oda megyek, a következményektől nem félek.
2020. márc. 21. 08:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, ha mindenhova odamész, akkor a járvány után a körzetihez battyogj el, lehet, hogy ad egy beutalót a neurológiára.
2020. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem. Pl. Sokan nem mernek oda szólni idegeneknek vagy éppen tanárnak. Én oda megyek.

Vagy nem mernek elmenni vhova, mert félnek. Meg ilyenek. Én oda megyek.

2020. márc. 21. 14:19
 8/8 anonim ***** válasza:

És valóban aggasztó... :) Tessék:

https://www.youtube.com/watch?v=ZO-rpgTese0

2020. márc. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!