Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi arrol a véleményetek, ha...

Mi arrol a véleményetek, ha ma valaki ugy ad fel egy hirdetést a jofogáson, hogy "Csak Szemelyesen vehető át"?

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 09:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én is sok olyan hirdetést látok sajnos, de azokat figyelmen kívül hagyom.
2020. márc. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Szive joga, max. nem lesz rá vevő.
2020. márc. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

1#

2#

Miért baj az ha csak személyes átvétellel szeretné?

Az a legbiztosabb

Senki nem tud átverni senkit

Én is úgy szoktam,nem tudtam hogy ennyire ellenszenves lesz tőle egy hirdetés🥺

2020. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
mondjuk magát védi, hogy ne kelljen elmennie a postára. aki meg elmegy érte az saját felelősségére teszi.
2020. márc. 21. 10:25
 5/24 anonim ***** válasza:
Virus Export-Import. - Bocsánat, de ezt a fekete humort nem hagyhattam ki!
2020. márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
csak sajnos igaz is egyben, nem csak humor
2020. márc. 21. 10:33
 7/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindkét félnek hasznos lehet, ha nem tereljük a témát megint a vírusra. Én régen feladtam rengeteg csomagot utánvéttel, aztán egy idő után csomót visszaküldtek, mert nem vették át, lényegében saját pénzen megutaztattam jópár csomagot. Személyes átvételnél ilyen nincs. Meg a vevő is látja hogy mi az amit megvesz, nem a direkt előnyösen belőtt képek alapján kell megvennie valamit. Nyilván egy használt nadrágért nem mész el személyesen sopronból nyíregyházára, de a drágább termékeknél én mindenképp személyes átvételt erőltetnék
2020. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
csakhogy éppen a virus miatt merult fel a kérdés. annélkul egyértelmu,hogy hasznosabb a személyes átvétel.
2020. márc. 21. 10:58
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Én megértem. Maximum úgy, ha előre fizet. Utánvételt biztos nem vállalom be, hiszen nem akarok úgy járni, hogy még én fizessek ezreseket a saját csomagomért. Vagy előre vagy személyesen, nálam ez a kettő játszik.
2020. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen megértem, én is így csinálom (bár nem azon a szennyoldalon). Inkább elmegyek Budapest másik végére az áruval, de semmi kedvem ahhoz, hogy elkeverje a Posta / más fuvarcég, vagy hogy törötten érkezzen, netán "tégla legyen a dobozban". Akkor már inkább felárasan hirdetek, és így fedezve van a szállítási költség. Ott előttem átnézheti, tesztelheti, és kész. Épp ezért nem vállalok garanciát sem (magánszemélyként adok el használt cuccokat, szóval törvényileg rendben a dolog).
2020. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!