Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miből vehető észre, ha egy...

Miből vehető észre, ha egy idegen lenéz?

Figyelt kérdés

2020. márc. 18. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha magasabban van nálad. :)


Na jó, akkor, ha kioktatóan beszél hozzád, esetleg jobban artikulálva, lassabban, hogy "megértsd"... kimért a hanghordozása, nem igazán figyel rád oda, fölényeskedik veled.

2020. márc. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak észreveszed, hogy felnőtt létedre inkább kezelnek gyerekként vagy kutyaként... Főleg ha egy idegen
2020. márc. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem beszéd vagy társalgás esetén gondolok a lenézésre, hanem inkább arra, hogy vannak-e olyan gesztusok vagy nonverbális jelek, amelyekből ki lehet következtetni? :)
2020. márc. 19. 01:09
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Elég a szem is mert azt mindent elárul.
2020. márc. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jéé, ezek szerint engem lenéztek! 🤔😲
2020. márc. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Már a puszta tekintet elárulja.
2020. márc. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A beszéde, a tekintete, vagy épp, hogy nem néz rád. Ha haverral van, akkor meg a pusmogás.
2020. márc. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jókat írtátok, köszi! 😊
2020. márc. 19. 10:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha mindig beszól valami miatt, és azt veszed észre, hogy butának érzed magad és szégyenkezel (ok nélkül) a közelében. Olyan megjegyzéseket biggyesztenek oda, mint pl:

#kioktatás,...de mindegy/ csak mondom/ te ezt nem tudtaaad?/ még csak most esett le?/ én már rég megmondtam/ stb.

2020. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!