Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez erőszaknak számít? L A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez erőszaknak számít? L A kérdés komoly!

Figyelt kérdés
Sosem engedtem az anált, a barátom nagyon meg akarta dugni a fenekem, de nem engedtem neki. Először csak győzködött de amikor rájött, hogy halál komolyan gondolom amit mondtam. Teljesen kiakadt és nem dugta meg a fenekem de megujjazta. Nagyon nem akartam elsírtam magam, de kiabált velem stb. Aztan amikor abbahagyta teljesen mintha megváltozott volna újra gyengéd lett mondta hogy sajnálja többet nem lesz ilyen ne haragudjak. Még sosem csinált ilyet.
2019. dec. 30. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
igen, ez nagyon gáz. Te nem akartad és ő erőszakos volt, annak számít.
2019. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Annak számít.
2019. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
igen annak
2019. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Igen,annak számít.

A barátod egy utolsó tapló paraszt,és dajnos egyre több hozzá hasonló ember van.

Én soha nem tudnek ilyet tenni egy lánnyal,nem értem miért jó nézni ahogy szenved:/

2019. dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen, ez erőszak
2019. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Bizony ez erőszaknak számít.

Rúgd legközelebb tökön hadd fájjon neki is.

2019. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
olyasmi
2019. dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7%
Ez a Te bajod, Te magadnak köszönheted, hogy így jártál! A barátod korábban tudtodra adta a szándékát, ismerned kellett volna őt, ha ez egy normális kapcsolat! Oké reagáltál, de nem megfelelően ő akarta, te nem! A megoldás az lett volna, hogy vége! Ehelyett vele maradtál most meg siránkozol. Ne haragudj nem tudlak sajnálni!
2019. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Minden olyasmi szexuális cselekedet, ami a beleegyezésed nélkül történik, erőszaknak számít. Nagyon remélem, hogy minimum kidobod ezt a tahót.
2019. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ez pénteken történt azóta folyton keres találkozni akar de félek találkozni vele ezek után.
2019. dec. 30. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!