Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez már komoly homoszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már komoly homoszexuális hajlamnak számít?

Figyelt kérdés
Van egy jó barátom aki meleg. Sohasem beszélt nekem erről. Tegnap viszont ittunk, és elmondta, hogy jött rá, meg mennyit szenvedett, sírt miatta. Nem vagyok egy érzelgős típus, de megöleltem, és könnyeztem is kicsit miatta. Amit észrevett, és megpuszilta az arcomat. Annyira gyorsan történt minden azt vettem észre, hogy smárolunk. Kigombolta az ingemet, és felizgultam attól ahogy simogatott, csókolt. Orálisan is csinálta, akkor már azt éreztem, hogy engem valójában ez izgat. Meg, hogy ez jobb mint a heteró kapcsolataim. A szexig nem jutottunk el, de történt pár dolog. Szex után is azt éreztem, hogy azért ez izgatóbb, élvezetesebb. Meg mintha szerelmes is lennék ebbe a fiúba, azt tudom hogy ő szeret engem mert elmondta. Eddig csak lányokkal jártam.
2019. ápr. 24. 16:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha lányokkal is jártál és élvezted is, akkor max biszex vagy.
2019. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Egy új élmény mindig intenzívebb. Valószínűleg biszexuális vagy.
2019. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Már meg is kaptad a helyes választ! :)
2019. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Bi vagy.

Az ölelés még belefért volna mert hát ilyen helyzetben mikor együttérzőek vagyunk megöleljük a barátunkat, nincs benne semmi szexualitás.

De ha hetero lennél, a csóknál már ellőkted volna magadtól és nem engedted volna tovább.

2019. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Most akkor volt szex vagy nem?
2019. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Anális szex nem volt. Annyi volt, hogy szopott, közben magának csinálta. Olyan élvezettel csinálta jó volt. Mikor elmentem utána vertem neki, és már ettől megint elkezdtem felizgulni. Utána szoptam, hagytam hogy a számba élvezzen. És jobban élveztem, mint pl. az elsőt lánnyal, mintha igazából mindig is erre vágytam volna.
2019. ápr. 24. 18:29
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Ohh, micsoda megvilágosodás.
2019. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Jol hangzik :))
2019. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem igazán jó, mert szeretnék nővel kapcsolatba lenni, később családot szeretnék. Ha ezt elmondanám a barátomnak szomorú lenne, megbántanám vele és azt sem szeretném. Egyszer úgy érzem eltudom fogadni miatta, egyszer úgy hogy valahogy helyre kell jönnöm.
2019. ápr. 24. 20:31
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

Biszex vagy legalább.

A családalapítás a jövőben nem zárja ki azt hogy most jól érezd magad és kiéld a vágyaid, élvezd amit tudsz.

2019. ápr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!