Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tesóm mosott kezet, pedig...

A tesóm mosott kezet, pedig nem szokott. A neten lévő dolgok ennyire befolyásolják?

Figyelt kérdés

Nagyon nem adott a higiéniára a húgom, volt, hogy cipőbe fetrengett az ágyába, néha kabátját sem vette le hazajött bement a szobájába telefont és kaját ragadott, ha leesett a kaja és rálépett akkor is megette, olyan szintű volt ez, hogy annyira féltem tőle figyeltem hova lép és én oda nem léptem, külön mosdót használtam, pedig az a ház másik végén va , kilincsekhez nem nyúltam, vagy mindig fertőtlenítettem alkoholal, ez ment vagy 1 éve. Most véletlen beléptem a mosdóba és láttam kezet mosni, úgy ahogy a neten tanítják. Pedig toktok -on kívűl semmit nem néz, semmi hírek, csak zenére tátogás meg néha Minechraftozik. Nagyon nincs képbe semmivel, pár napja tudta meg, hogy ahol 4 éve 14 évesen kirándult, Ausztria az nem egy város. Azt sem tudta hol volt. És nem trollkodok.


Szóval ennyire megváltoztatja a cselekvéseit egy embernek a fogyasztott tartalom? Vagy csak neki és a hozzá hasonló tájékozódásra nem vágyó embernek?


2020. márc. 22. 01:15
 1/4 Thispain ***** válasza:
48%

Covid-19 = death

Covid-19 - handwashing = 0 = life


A legtöbb ember mindent megtesz azért, hogy életben maradjon.

2020. márc. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Mi volt az oka, hogy a szüleitek ennyire nem nevelték embernek a tesódat és konkrétan egy disznó lett belőle?
2020. márc. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki a változásának. Ismerős a dolog, hogy van, amikor rokon, ismerős beszél valamiről, az nem jó, de ha idegen, akkor befogadhatóvá válik.
2020. márc. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a válasz: igen!
2020. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!