Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is szokott headsettel...

Más is szokott headsettel (zsinóros/bluetooth-os) a fülében boltban vásárolni, vagy nem illendő ott zenéthallgatni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 20. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl hangosan, meg túl érdekes dolgot ne, mert könnyen elterelheti a figyelmed és nekimehetsz másoknak. Alapból elég zsúfoltak az áruházak, hallás nélkül elég kényelmetlen lenne nekem.
2020. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de a pénztárnál kiveszem.
2020. febr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokan csinálják, nem csak zenét hallgatnak, beszélnek is közben mert épp telefonálnak. Zavaró ha azt hiszed hogy aki melletted áll és mond valamit akkor pont hozzád beszél, mert nem látsz a kezében telefont. De ma már olyan gyakori a headset, hogy gyorsan rá lehet jönni mi az ábra, még mielőtt válaszolnál. szóval ma már nem gáz.

De a pénztárnál vedd ki a füledből, legalább félig, hogy halld amit mond. Az udvariatlanság ha akkor is a füled be van vele dugva amikor másra kellene figyelned.

De a vásárlás közben azt hallgatsz amit akarsz, ha nem zavaróan hangos másoknak.

2020. febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 2 percnél hosszabb időre megyek ki az utcára akkor bent van a fülhallgató, szóval a boltokban is mindig. Ha a pénztárnál vagyok vagy esetleg a húspultnál kérek valamit akkor természetesen kiveszem. Nem szoktam ettől gyakrabban nekimenni embereknek, megszoktam annyira hogy ne vonja el a figyelmem.
2020. febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális dolog, annyi hogy ha eladóval beszélsz (fizetés, csemegepult, stb) akkor illik kivenni addig.

Meg ne ordítson úgy a zene, hogy kihallatszik a headsetből. (Minden reggel van egy srác a vonton, fejhallgatóval hallgat zenét, de több méterre tőle is tisztán hallani hogy mit, elég idegesítő..)

2020. febr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!