Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hogy viseled ha egy halk...

Te hogy viseled ha egy halk helyiségben valaki melletted gabonapelyhet, chipset, retket ropogtat? De úgy hogy berezonál a ház.

Figyelt kérdés
Te felfigyelsz erre, vagy figyelmen kívül hagyod, mert ez normális és a ropogós ételnek roppanós hangja van?

#étel #rop rop
2020. márc. 23. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Felállok és elmegyek onnan mert meg tudom ilyenkor a vasat is hajlítani.

Amikor anyám eszik ilyen normálatlanul akkor is inkább bemegyek a szobába mert hozzá tudnék vágni akármit nem érdekel kiaz

De volt hogy itthonrol hirtelen csak emiatt kimentem a boltba...

23/n

2020. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Zizzegos cukor! :) Imadom vele idegesiteni a tobbieket a moziban :D
2020. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mizofóniás vagyok, de a ropogtatás épp nem zavar. A szürcsögés, nyammogás annál inkább. Ha levest ennének mellettem, vagy kávét hangosan kortyolva, az halál.
2020. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagyok olyan idegbeteg, hogy őrjöngjek, mert valaki mellettem retket eszik :D nyilván itt most a normális evési stílusról van szó, nem írtad, hogy direkt csámcsog meg ilyenek.
2020. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem zavar. De ha foggal kapja el a villát vagy nyalogatja a száját/dörzsöli a szemét, aminek ilyen nyálkacsattogós hangja van, attól megőrülök
2020. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor zavar, ha valamire éppen koncentrálni próbálok, amúgy észre sem veszem.
2020. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem ad ki csamcsogo, nyammogo hangokat, akkor nem zavar.
2020. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar, még ha az illető próbál is kultúráltan enni. Mindig is idegesített, ilyenkor ha tehetem elmegyek másik helyiségbe, ha nem, akkor zenét hallgatok (fülhallgatóval, persze).
2020. márc. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem csípem a helyzetet.
2020. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De nem kiskoromtól van ez csak egy ideje figyeltem fel rá és már eléggé kiélezett vagyok erre. És ez miatt én sem tudok normálisan enni nehogy a másikat zavarja..
2020. márc. 23. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!