Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha találnék pár fiatal menekül...

Ha találnék pár fiatal menekültet és adnék nekik egy zacskó chipset, mit reagálnának rá?

Figyelt kérdés
Elfogadnák és egyáltalán tudnák, hogy mi az? Ahonnan jönnek ott van olyan, hogy chips?
2015. szept. 8. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Ember, állítom, hogy ha akarnának 500x annyi zacskó chipset vehetnének, mint amennyit te tudnál adni nekik..


Nem, nem vagyok birka, de Orbánnak g#ire igaza volt.. Ezek nem menekültek, hanem szimpla bevándorlók..

Hány retkes éve van már háború a Közel-Keleten? Miért csak hirtelen most jutott eszükbe, hogy menjenek el máshova?


Ráadásul a szegény csóró háborús menekülteknek honnan van pénzük több tízezer forintos repülő/vonatjegyre? Csak mert nem egy mutogatta, hogy ő bizony megvette, úgyhogy engedjék fel..

2015. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van!

Ők igazából a gazdag réteg a szegények maradtak ott.

2015. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

megnéznék az összetételét, ha "sonkás " eldobnák... (zömében muszlimok, akik semmilyen disznóhúst nem esznek, de még a zselatint sem , ami esetleg sertésből készült)

Nem tudom, láttad már, milyen telefonjuk van? Szóval nem a kőkorszakból jöttek.

2015. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igaza van az első kettőnek viszont én ígyis sajnálom őket . Igaz hogy nem tapasztaltam még meg személyesen is ezt a helyzetet , és nem értek eggyet a lázongásukkal sem meg amiket csinálnak hogy kihasználják Magyarországot és csak károkat okoznak viszont őkis csak emberek , nem lennék a helyükben .
2015. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Okostelefonnal informálják egymást, de nem láttak még chipset :-)
2015. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Honnan van pénzük vonat meg repülő jegyre? Jó vicc, sehonnan. Embercsempészekkel jönnek, összezsúfolva, szörnyű körülmények között, jó részük túl sem éli az utazást.

Az igaz, hogy az embercsempészeket is meg kell fizetni, úgyhogy valóban nem a legszegényebbek jönnek ide. De mire ide érnek általában már ők is nincstelenek lesznek. Az, hogy okostelefonjuk meg jó ruháik vannak, annak köszönhető, hogy ezeket el tudták hozni az otthonukból. De kb. ez is minden ingóságuk ami van.

Szíriából jönnek legtöbben. Szíria fejlett, gazdag ország volt. Más a kultúrájuk, de nem civilizálatlan barmok, hanem ugyanolyan dolgozó, egyetemista emberek mint más fejlett országokban így természetesen tudják mi az a chips.

2015. szept. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!