Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire veszélyes...

Szerintetek mennyire veszélyes a korona vírus? Ti mennyire féltek tőle?

Figyelt kérdés

2020. márc. 24. 17:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyes, de nem félek tőle.
2020. márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a családtagjaimat féltem ettől. Magamat max azért, mert ha én kidőlök, nincs aki bevásároljon nekik.
2020. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
“Nem tartok tole...... de felek.”
2020. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én sem félek tőle,teszek bizonyos óvintézkedéseket de azért nem fogom pánikban tölteni a napjaimat,rettegésben élni.Nagyon nem jó ötlet leállítani az egész világot.Valahol azt olvastam ezt a vírust bedobták ijesztgetésként,hogy a nagyhatalmak tönkre tegyék a világ gazdaságot.És Olaszországban különösen elterjesztették. Állítólag a szabadkőművesek állnak mögötte.
2020. márc. 24. 17:55
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Na és mire jó az nekik?
2020. márc. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem félek tőle, de a többi emberre vigyázok, ezért nem ellenkezem az ajánlásokkal kapcsolatban. Hordok maszkot is, hogy ha van valami, ne fertőzzek
2020. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Azt leírhatnád az elején, hogy nem kellenek normális válaszok, mert konteós vagy.
2020. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, most helyeslést vársz a hülye konteódhoz?


Az a baj már megint, hogy részigazságok vannak az álláspontodban, meg a konteódban is. (ez általános vonása a konteóknak, hogy van egy nagyon apró igazság magjuk, ami köré aztán több rétegnyi abszurd marhaságot lehet köríteni)


Az tény, és én is elfogadom, hogy ez egy soha nem látott módon túlhisztizett járvány, aminek a halálos áldozatai egyszerűen nincsenek arányban azzal az eszetlen mértékű pánikkal, és mindennapi életeinket valamint a gazdaságokat érintő intézkedésekkel, amiket meghoztak.


De ez a szabadkőműves rész egy tipikus Hihetetlen magazin címlapjáról szedett ökörség.

Több, egymástól független kutatócsoport is kihozta az eredményeit a vírus evolúciójáról. A legelső ilyen kutatásokat még februárban olvastam (célszerű tudni angolul hozzá).

Ez a vírus ugyanolyan random mutáciuóval jött létre, mint ahogy a csimpánzok közt létrejött a HIV azon törzse, ami aztán emberre is átkerülhetett a 20. század második felében...


Én nem a vírustól félek, hanem ami ezután az agybajos világméretű shutdown után jön: a válság.


Drága kormányai a világnak akkora várságot érlelnek be, ami után búcsút mondhatunk a szociális hálóért felelős kormányoknak.

Megnézem majd hogy mit mond majd a sok okos aki most tapsikol a teljes leállás láttán, mikor majd állambá meg a bankok bedőlnek. Ha buknak a cégek (a multiktól kezdve a kisember sarki boltjáig bármilyen cég) akkor az eszetlen mértékű adó kiesést jelent. Állami alkalmazottakat adóból fizetjük, ergo eszetlen számú leépítés, kényszer elbocsátás lesz. De ez a versenyszektorra is igaz. Ha egy cég 3 hónapig csak infúzión vegetál, és nincs bevétele, akkor ott dolgozókat bocsát el.

Az emberek nem mernek majd hitelt felvenni, nem mernek vásárolni, nem fognak a létszükségleten túl költekezni, és a gazdaságban befagy a pénz (mindenki megtakarít, felhalmoz).

Aztán majd lehet felnézni az égre, és magunknak vígasztaló hangon kimondani: "De legalább megmentettünk néhány ezer olyan embert, aki 1-2 év múlva nagy eséllyel úgyis meghalna".


Lehet itt humanitáriskodni, meg ál-szociális érzékenykedni, de a végén szembe kell néznünk azzal, hogy ez egy borzalmasan szar deal volt.

2020. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%

"Állítólag a szabadkőművesek állnak mögötte."


Terjed valami agybajt okozó vírus is?

2020. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Amikor az olaszoknál több százan kezdtek el meghalni naponta, akkor kaptam fel a fejemet. Azóta félek azért, főleg ismerve a magyar egészségügyet, és annak terhelhetőségét. A meglévő, napi szintű feladatokkal sem birkózik meg, nem hogy ezzel a járvánnyal.
2020. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!