Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Ha szeretem nézegetni magamat a tükörben, mert tetszik, amit ott látok, akkor automatikusan nárcisztikus vagyok?

Nem egész álló nap, de azért gyakrabban, mint mások, ha van rá lehetőségem.

márc. 26. 22:16  Privát üzenet  

A válaszok
Az nem baj ha tetszik amit látsz. Az az egészséges kategória. Ha belenézel a tükürbe és a jó tulajdonságaid mellett a rosszakat is látod akkor veled nincs probléma.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 26. 22:40 Privát üzenet
Egy cseppet, de "jó" irányba haladsz.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 27. 07:30 Privát üzenet
Én imádom magam nézegetni a tükörben. De nem volt ez mindig így, volt amikor annyira önbizalomhiányos voltam, hogy utáltam belenézni. Örülök, hogy ez megváltozott.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 27. 09:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha valakinek nem jönnek össze a dolgok, miért bélyegzik meg automatikusan, hogy lusta?
Miért kell automatikusan melegnek nézni amiatt mert nem volt és nem is lesz barátnőm?
Kinek tetszik még a "világégés"?
Miért kezdek automatikusan félni, ha valaki olyan flörtöl velem, aki nekem nem tetszik?
Sürgős! Szeptemberben kezdtem az okj-és képzést, és nem tetszik át szeretnék menni másik szakra. Ha nem megyek be májusba vizsgákra akkor az iskola automatikusan kiirat? Akkor...
Lányok! Nektek is van olyan, mikor tetszik egy fiú, de valamit nem úgy csinál, ahogy elvárnád automatikusan meg akarod bántani, és rosszat akarsz neki? :') (vagy akár indokolatlanul is)

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!