Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beszélgettetek már itt, ezen...

Beszélgettetek már itt, ezen az oldalon intelligensnek mondható pasival? Van egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés
Aki tényleg intelligens volt, látszott a megfogalmazásain, nem csak annak mondta magát.

2020. márc. 28. 13:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%
Igen. De sosem lett belőle hosszabb eszmecsere, mert sajnálták az időt rá.
2020. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 he84 ***** válasza:
83%
Igen, de inkább férfi, nem pasi, ezt nőként mondom. A pasi kifejezés inkább a kamaszkori párkapcsolatokra, szexkapcsolatokra használandó kifejezés. Vagy azokra, akik túl lazán kezelik egymást a kapcsolatukon belül. Én itt 1-2-vel anno beszéltem. Az egyiket tavaly nyár óta ismertem meg, nagyon rendes, azóta már jó ideje barátok lettünk, élőben is ismerjük már egymást és valamivel több is lett köztünk, mely azóta is így van.
2020. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem, minden férfi hülye. Erre gondolsz ugye?
2020. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
65%
Miért ne lenne? A gyökereket, perverzeket kivéve vannak itt bőven normális, intelligens emberek, férfiak. Igen, volt szerencsém beszélni párral. Ugyan tele van az oldal trollokkal stb, de ez nem azt jelenti, hogy normális emberek nem használják. :)
2020. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Volt egy személy, de úgymond "kiütötte" valaki egy jelentés miatt. Most megint van valaki, akivel lehet, hogy van közös hangsúly, téma - szerencsére.
2020. márc. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 dq ***** válasza:
Nem. Egész biztos.
2020. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én nem de bízok benne, hogy egy intelligens kérdésre válaszolnak normálisan a pasik.
2020. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!