Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önmagukat nagyon intelligensne...

Önmagukat nagyon intelligensnek gondoló emberekne jogy fér enbyi rosszindulat? (több lent)

Figyelt kérdés

Van most ugye ez a VV Fanni ügy. Egy fiatal lányt elraboltak, valószínűleg meggyilkoltak. Youtube-on nézegettem videókat az üggyel kapcsolatban és a kommenteken kiakadtam. Elég sok "megérdemelted te r ibanc" típusú komment volt. Ezek az emberek tényleg azt gondolják hogy jobbak? Ennyire frusztráltak, hogy ilyen állati szintre mennek le? Hogy lehetnek ekkora *****ok, hogy egy fiatal lány megölésére azt mondják, hogy megérdemelte?

Nem tudom elhinni, hogy léteznek manapság ilyenek és nem is kevés.


2019. nov. 25. 13:27
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Elnézést, most látom a "szép" hibákat a kérdésben, telefonról írtam és gyorsan.

A lényeg mindenesetre érthető.

2019. nov. 25. 13:28
 2/20 anonim ***** válasza:
52%

Mert a valóéletben csicskák és lúzer nyomorultak.

Ott élik ki magukat,sajnos a magyarnál patkányabb gusztustalan lúzerebb nép nem igen van.


Sajnos ez a helyzet kérdező itt a balkánon kádárszökevény abszurdisztániában.


Tisztelet a kivételnek.

2019. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Magyarozás... Nem lehetne befejezni? Nagyon unalmas :)
2019. nov. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
37%

Ez az igazság utolsó,nyugat is miért utál minket meg mindenki?


Meg miért van kint Angliában is ,,magyar ne lopj".

Nem véletlen,sajnos ezért nehezen fogadják be aki nem ilyen külföldön.

2019. nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy "nagyon intelligensnek" gondolják magukat?
2019. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Hagyjuk már ezt a "magyarozós" fasságot. Most halt meg pl Dél Koreában egy fiatal énekes lány Sulli, ne tudd meg, miket írt róla kint a sok kis nyomorult féreg. Gyakorlatilag a kommentelők kergették öngyilkosságba. Ocsmány emberek mindenütt vannak..
2019. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#4 Nyilván akkor ítélkezik az ember, ha önmagát jobbnak gondolja attól, aki felett ítélkezik és úgy érzi, hogy annyira okos, hogy ő most megmondja a tutit.
2019. nov. 25. 14:05
 8/20 anonim ***** válasza:
25%

@14:05


Akkor ha én például egy szélhámos csalóról azt mondom, hogy szélhámos csaló, az én véleményem nem lesz releváns, mert én nem szereztem ilyen tevékenységekből nagy vagyonokat ő pedig igen?

2019. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Egyébkén az intelligencia és a rosszindulat nem zárja ki egymást, ráadásul az hogy valaki intelligensnek gondolja magát, még nem jelenti hogy tényleg az is.
2019. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#8 Ezt honnan olvastad ki?
2019. nov. 25. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!