Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől alakulhatott ki ez?

Mitől alakulhatott ki ez?

Figyelt kérdés

Ha tudom, hogy ki kell mozdulnom intézni valamit vagy bevásárolni, akkor elkezdek szorongani és gyomoridegem lesz, pedig magával a dolgok elintézésével nincs problémám. Azt vettem észre, hogy elkezdtem szorongani az emberek között és kicsit üldözési mániám lett vagy nem tudom. Az utóbbit abból következtetem ki, hogy ha emberek között kell lennem, akkor azon kattog az agyam, hogy belém kötnek-e vagy, kifogok-e olyan balhésabb társaságot vagy nem. De ez csak akkor jellemző, ha egyedül vagyok, ha van mellettem egy haver vagy bármi, akkor ez megszűnik. Régebben általános iskolában voltam szekálva 1-1 ember által fizikálisan is, de aztán változtattam és volt amikor kiáltam magamért. Plusz volt kapcsolatom is és 16 évesen tök egyedül elmentem pár megyével arrébb is teljesen egyedül busszal vagy oszkárral. (Sőt a kapcsolat teremtéssel sincs annyira bajom, elég sok emberrel ki jövök abban a városban, ahol lakok.) Szóval tényleg nem tudom, hogy mi az ami miatt ilyen érzések alakultak ki bennem, de nagyon rossz, mert így nem tudok teljes életet élni és ezek a gátlások megnehezítik az egész életemet. Valami tippet vagy tanácsot tudtok adni esetleg? (Gondolom lesz olyan, aki a pszichológust ajánlja majd, viszont őt arra szeretném kérni, hogy kicsit fejtse ki annak a menetét, hogy hogyan tudnék konzultálni egy szakemberrel, illetve, hogy ezek ingyenesek-e és segít valamit vagy csak sablon szövegeket kapok, esetleg valami gyógyszereket) 19/F



A válaszokat előre is köszönöm!



2020. márc. 31. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Szedjél egy animal pakot meg kezdj el gyurni
2020. márc. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!