Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kényszeres hazudozó a barátom....

Kényszeres hazudozó a barátom. Hogy tudnék rajta segíteni? Nagyon szeretnék rajta segíteni, de nem tudom, hogy hogyan mert be sem látja hogy hazudik. Hogy tudnék neki segíteni? Mi miatt alakulhatott neki ez ki?

Figyelt kérdés

2019. febr. 28. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Hazudd neki hogy szereted..

Senki nem változik meg, a buta nők azt hiszik hogy meg tudják változtatni, aztán amikor már késő, rájönnek hogy senkit nem lehet megváltoztatni.

2019. febr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pszichoterápiára van szüksége.
2019. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy "kényszeres" hazudozó belátná, hogy nem mond igazat. Itt valami más probléma van, vagy esetleg az lehet még, hogy belátja valójában, csak nem mondja el.

Jár szakemberhez a barátod? Mert ha ez mint pszichiátriai kórkép van nála jelen, te laikusként nem fogsz tudni segíteni rajta gyakorlatilag. Valahogy rá kellene venned, hogy forduljon szakemberhez.

Ha nagyon durva a helyzet, és mégsem hajlandó szakemberhez menni, akkor gyakorlatilag -sajnos- annyit tehetsz, hogy elfogadod őt ilyennek, vagy búcsút intesz neki.

2019. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tuti, hogy nem fog elmenni szakemberhez... nem látja be, hogy beteg :(
2019. febr. 28. 13:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell erőltetned a dolgot. Ha nem hajlandó szakemberhez fordulni, akkor el kell engedni az egészet és szakítani
2019. febr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha olyan szintű a probléma, hogy az életeteket ellehetetleníti, akkor tényleg én is azt kell javasoljam, hogy hagyd ott :(

Ha esetleg csak kisebb, teljesen jelentéktelen dolgokban "hazudozik", és nagyon szereted őt, akkor éppenséggel el lehet vele lenni.

2019. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen haverom. Mindig félrenézek, mikor hazudik, általában olyat hazudik, ami őt okosnak, tájékozottnak, talpraesettnek tünteti fel. Nem olyasmiket, amivel mást bántana. A családjában valami genetika ez, mert a rokonai bűnözők. Szerintem ő még a kisebbik elferdülést kapta, de partnernek ilyen természetűvel nem bírnám ki.
2020. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!