Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mitől alakulhatott ki?

Ez mitől alakulhatott ki?

Figyelt kérdés

Régebben egyáltalán nem féltem a sötéttől, (olyan fél éve), de most szó szerint rettegek este akár sétálni, vagy boltba menni. (Nem szoktam horror filmeket nézni.)

L/16



2015. okt. 24. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? És előtte nem féltél éjjelente sétálni odakint?
2015. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem, soha.

Hogy valaki mögöttem áll, követ, hallom a lépteit és néha érzem, ahogy a nyakamra lehel.

Mostanában szoktam furcsa dolgokat is látni/hallani.

2015. okt. 24. 20:43
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem hamarabb fogod meghallani a lépteit, mint hogy a nyakadra tudna lehelni :D

Miféle furcsa dolgokat?

2015. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A lányöltözőben láttam egy árnyékot, megnéztem volna, hogy ki az, de senki nem volt a szobában és az árnyék, egyből eltűnt, mintha füst lett volna, úgy foszlott szét.
2015. okt. 24. 21:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát el kell keserítselek, Slenderman volt az. A helyedben nem nagyon mozdulnék ki sötétben.
2015. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem lopkodom a lapjait.

Sőt nagy spanom, nem ő az..

2015. okt. 24. 21:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Asztrál síkot érzékeled kis időre ilyenkor nem fókuszált látótereddel, de ugye álltalában legszélével.

Lehet nagyon érzékeled ezeket amikor követést és hasonlókat érzel.

Én tudok segíteni ilyenekben plusz van ismerősöm aki nagy asztrál érzékeléssel rendelkezik.

2015. okt. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez ijesztő, amit írsz. Mármint nem azért, mert félned kéne, hanem ez egy pszichológiai betegség. Az, hogy sötétben jobban becsap a periférikus látás az egy dolog. Engem is át szokott verni a gonoszja, de már megszoktam, így többnyire oda sem nézek. Viszont az, hogy halucinálsz, az nem vicces dolog. Beszélgess valakivel erről, vagy menj orvoshoz, aki elküld pszichológushoz.
2015. okt. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Valahogy nem tudom elhinni, hogy hallucináció.

Olyan valósnak tűnik..

2015. okt. 25. 14:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy félsz valami elképzelt dologtól, még nem lesz valós. A félelem érzése az valós, és lehet erős. De alaptalan.
2015. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!