Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 90s kids! Szoktatok hallgatni...

90s kids! Szoktatok hallgatni olyan zenéket/betétdalokat amik a kedvenc illetve meghatározó meséitekben hangzottak el számotokra? 30f

Figyelt kérdés
Pl én most az oroszlánkirály betétdalait hallgatom meg hát bánom h nem voltam ott amikor Lebo M fellpétt Bp, én nem voltam országban sem :(
2020. ápr. 2. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen visszahallgatom őket, gyakran el is érzékenyülök rajtuk. Oroszlánkirály, Tarzan, Mulan, Aranyhaj, Kis hableány, Barbie film, néhány anime... ☺
2020. ápr. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem még VHS kazettán is meg van az Oroszlánkirály. Mondjuk én sose szerettem. Inkább nézek egy jó Tom és jerryt. Persze nem az újat hanem a régit. Hála istennek engem a nagyszüleim neveltek úgyhogy ilyeneken nőttem fel. Emlékszem gyerekkoromban még a betiltott részt is láttam a Tv-ben, azt mégse lettem öngyilkos. Ma meg már mindenféle pszichológiai okok miatt lett betiltott rész :D
2020. ápr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Halványan emlékszek csak mesékre, úgyhogy egyik sem lehetett rám nagy hatással 😅

Úgyhogy nem.

2020. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
90-es vagyok, az Oroszlánkirályt nagyon szerettem, szoktam néha hallgatni. Más meséket nem nagyon, bár a Notre-Dame-i toronyőrből Esmeralda dalát amit a templomban énekelt, azt szeretem de nem ismertem volna ha nem kellett volna azzal készülnöm egy versenyre mert a mesét pont nem láttam.
2020. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!