Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szóltak már rád flegmán,...

Szóltak már rád flegmán, boltban (pl lidl, aldi, tesco) vagy közterületen a járvány miatt?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Nem, de én be is tartom a szabályokat.

Ha meg neked valaki szól, akkor nem neked van jogod háborogni!

2020. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kezdődött a felvásárlási roham, Pennyben hangosan hőzöngött egy idős fazon a sorban hogy lassan haladunk meg semmi nincs. Aztán én rászóltam meg egy másik csávó ha nem tud viselkedni kikísérjük szívesen, sajnos csak mi mertünk szólni pedig sokan voltak. Aztán a pénztáros megköszönte mikor sorra kerültünk.
2020. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Metionin ***** válasza:
91%
Csak szemmel vernek amikor orrot kell fújnom. Allergiás vagyok. :(
2020. ápr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Még nem, de biztos lesz, aki nem bír majd magával.
2020. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Még nem, de ha megesik, az illető nem számíthat tőlem sok jóra.
2020. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Még nem, de mondjuk 4 hét alatt 3szor voltam csak boltban. Amikor sorbanállás közben bele akartak jönni a valag@mba elég volt hátranézni ilyen ártatlan "most mit is akarsz?" nézéssel és léptek is hátrább.:D
2020. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert fél 1kor bementem egy boltba es valami ordenáré módon az elado kozolte, hogy maga biztosan elmúlt 65 eves es nem áll modunkban kiszolgalni. Viszont ha mar azt megengedtek hogy bemenjek az uzletbe akkor nem ertem, hogy miert nem fizethettem ki azt az 1 db fogkremet és lisztet. Vagy akkor be se kellett volna engedjenek a boltba. Jogos persze az elutasításuk, de valahogy következetesség es logika nincs benne.
2020. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Egy ötvenes nőnek leesett egy zacskó mirelitt borsó a pénztár előtt és jószándékkal felvettem neki. Nem kellett volna. Úgy le tolt, hogy ne érjek hozzá, mert megfertőzöm. Aztán le is fertőtlenítette a pénztárossal. Máskor soha többet nem segítek senkinek.
2021. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Én bealltam a Tescoban a sorba, előttem állt egy 65 év körüli hölgy. Tusszentenem kellett és olyan ördögi szemekkel nézett rám mintha maga a sátán jelent meg volna előtte
2021. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 Szerintem udvariasan cselekedtél. Ne hagyd, hogy egy hülye elvegye a segítőkészséged!
2021. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!