Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet én vagyok a legnagyobb...

Lehet én vagyok a legnagyobb intorvertalt a földön?

Figyelt kérdés
Alapvetően élvezem a társasági eseményeket főleg ha vmilyen szintén én vagyok a kozeppontban, valamint hamar megtalalim a közös hangot idegenekkel, és ha nem nyomulok akkor is keresik a társaságom. DE most asszem kb 3 hete itthon vagyok a családommal és nem hiányzik a társaság, élvezem h tudok egyedül is lenni és a családom elég társaságot jelent. Valamint amikor irogatnak emberek h mizu h vagy Video chatelunk? Nem örülök neki, nagy nehezen rá kell magam szánni h mindig vmi szépet visszairjak:D 20L

2020. ápr. 4. 13:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%

Nem vagy "tiszta" introvertált és végképp nem te vagy a legnagyobb introvertált a földön.

Azért élvezed az hogy otthon vagy és kvázi nem csinálsz semmit mert szeretsz lustálkodni.

2020. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Szerintem se vagy introvertált.

Főleg ha szereted a társasági eseményeket.

Én pl alig merek megszólalni embereket között. nekem nagyon nehéz megtalálni a közös hangot másokkal és soha se keres senki. 21F

2020. ápr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#10 Mert sokkal egyszerűbb címkékbe szorítani a személyiséget, mint megismerni magunkat vagy egymást. A többség ezt a kényelmesebb utat választja, aztán örülnek, mint majom a farkának, ha találnak még egy olyan embert, akire ugyanaz az általánosságokat tartalmazó címke illett rá. Kb. mint a horoszkóp, csak ennél lehet azzal takarózni, hogy "tudományosabb alapja van..."
2020. ápr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Én pl alig merek megszólalni embereket között."


Ennek semmi köze az introvertáltsághoz. Ezt nagyon jó lenne végre megérteni, hogy az introvertált nem a beszariság, csendesség, nyomiság szinonimája. Azt jelenti, hogy a társaság, a társas események, az emberi kapcsolatok inkább lefárasztanak, és egyedül, magányos tevékenységekkel töltöd fel magad - mert ezt élvezed, nem azért, mert nincsenek haverok; az extrovertált pedig az ellenkezője, őt az emberek, a tömeg feltölti.


Léteznek csendes extrovertáltak és nagyszájú introvertáltak. Tudom, szarabb kimondani, hogy "félénk vagyok", mint azt, hogy introvertált, de attól még ez az igazság.

2020. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálam biztos nem vagy introvertáltabb' (értelmes ez a megfogalmazás?), Nekem nincsenek komoly barátaim, van pár ember akikkel beszélgetek, de kizárólag én keresem őket, ha én nem írok senkinek, akkor nagy valószínűséggel nem is keres senki.. nem is vágyom mar társaságra (néha azért előfordul), nem vágyom családra, nem vágyom semmire. Élek mint hal a vízben, szerintem a családomon kívül senki észre sem venné ha meghalnék.. :) Öngyilkos gondolatok is voltak már, de a családomat szeretem, ők is engem, pedig igencsak kitűnök ezzel a családból.. konkrétan egy senki vagyok.
2020. ápr. 17. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!