Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem lesz baj belőle, ha az...

Nem lesz baj belőle, ha az emberek jönnek-mennek, találkoznak egymással a jó idő miatt?

Figyelt kérdés

Facebookon több ismerősöm is tett ki ilyen képeket. Az egyik a párjával volt kirándulni, a másik a barátnőivel ült egy kocsiban és vidáman mentek valamerre, a harmadik meg társasággal kinti főzést szervezett. Gondolom a jó idő miatt senkinek nincs kedve egyedül lenni otthon.

Most már szabad ilyeneket csinálni,vagy nem lesz ebből gond?

Én bezzeg hetek óta itthon ülök, itthonról dolgozok,nem találkozok se a barátaimmal, se a párommal.

N


2020. ápr. 4. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy nem lesz belőle gond. Olyan tragédia lesz megint belőle, amit a felelősségteljes emberi viselkedéssel el lehetne kerülni. Láttuk, mi van Olaszországban, láttuk, mi van Spanyolországban. De nem baj, nekünk tavaszi sütögetés kell, meg közös húsvét. Abba már a sok "majom" nem gondol bele, hogy igy viszont olyanoknak is ez lesz az utolsó közös húsvét, akik egyébként túlélhtnék a járványt...


Szánalmas. A magyarok megint bizonyitják, hogy mennyire ostobák és buták.

2020. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, helyesen teszed, amit csinálsz. Mindenkinek igy kellene. Ezért könyörög az operativ törzs is.

Őszintén remélem, hogy bevezetik hamarosan a kijárási tilalmat, mert a sok birka magyarnak magától nincs annyi sütnivalója, hogy birjon magával.

2020. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Milyen jó is lennne jövő márciusig a korlátozás. Ja, nem. Essünk túl rajta.
2020. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
#3 igen, ezt addig mondod, amig a nagymamád-nagypapád, anyukád-apukád nem hal esetleg bele.
2020. ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#2: Igen, csak rengetegen szrnak az egészre, közben én is már megbolondulok itthon. A páromat is szívesen látnám több hét után. Bosszant, hogy mások meg élnek mintha semmi változás nem lenne.
2020. ápr. 4. 19:25
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Én is a négy fal között vagyok - és leszek is még hetekig - ráadául én el is kaptam, szóval közelről ismerem a dolgot. Hidd el, hogy nem játék. Megéri a korlátozás. Mikor már beteg vagy, és nem tudod, kijössz-e belőle, csak azon gondolkodsz úgyis, mikor, melyik pillanatban kaptad el, hol rontottad el a dolgot.


Szerencsére én már átestem rajta, de hetekig tartott, és fiatal vagyok. De igy sem mehetek még hosszú hetekig emberek közé...

2020. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 nemaRendőrség ***** válasza:
67%

Azok halnak bele akik egy éven belül egyébként is meghalnának lassan kínok között.


Nagymamámat bőrrák vitte el, 6 év alatt, inkább haljon meg az ember egy hét alatt. Kín volt neki is, nekünk is.

2020. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

a közzétett adatok sajnos nagyon mást mondanak. A halottak kb. egyharmadának csak magas vérnomása és/vagy szivbetegsége volt, ami 55-60 év fölött már sajnos alapvető népbetegségnek számit, még azok között is, akik erősek és egészségesek.

(Amúgy ezt már világszinten pedzegetik a tudósok, hogy miért ugrik a koronavirus a sziv- és vérnyomásbetegekre)


Szóval ez igy egyáltalán nem igaz. Az én nagyszüleim is a magas vérnyomás ellenére fittek, és van még bennük pár "kilométer" az állapotuk alapján, élhetnének még akár 10 évet is. Sajnos a koronavirus viszont veszélyezteti őket éppen a magas vérnyomás miatt...

2020. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy amit a rákkal kapcsolatban irsz - azzal alapesetben egyetértenék. De ha te a koronavirust is kegyes halálnak tartod, akkor biztosra veszem, hogy nem olvastaf/láttad még, mit művel a tüdővel. Nem kivánnám senkinek, akár gyors, akár lassú. ez nem az "elalszik és reggel nem ébred fel" kategóriája a halálnak, távolról sem az.
2020. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
A k... a f. Sz fog otthon maradni. 10 napja nem mentem ki de elég volt!!! Már bezartsagerzetem van és rosszul vagyok. Nekem levegő kell és jó idő, emberek, társaság. Nekem senki se mondja meg mit csináljak!!!!
2020. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!