Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan fiúk, lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan fiúk, lányok, akik élőben találkoznak egymással, beszélgetnek, ismerkednek?

Figyelt kérdés
Létezik olyan fiú, aki nincs fenn a közösségi oldalakon, és mégis normális. Jó a családi háttere is?

#Internetmentesség
2018. dec. 31. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Van, például én(most semmit nem akarok elérni ezzel csaj válaszoltam hogy van)
2018. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Én is :))
2018. dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Az hogy van-e közösségi oldalam relatív. Facebookon csak a profilképem van kint, még csak írni sem lehet az idővonalamra, kb. hetente egyszer nézek fel mert amúgy hányok tőle. Csak a Messengert használom. Instagramom is névtelen és csak azért van mert egyszer rábeszéltek hogy csináljak, követek kb. 20 embert aki ismeri de amúgy nem használom.

Szerintem ma a 20 év alatti korosztálynak mind van legalább Messengere, de ezzel nem is értem mi a gond. Nem chatelgetek naponta rengeteg emberrel, kommunikációra meg pár elvétett beszélgetésre tökéletes.


Viszont semmiképpen sem ismerkednék a neten. Nem is tettem soha.


16/F

2018. dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

3-as vagyok.

Már meg miért lettem lepontozva? Nem én vagyok az átlag, mi alapján dönti el a kedves lepontozó hogy helytelen amit írtam? A kérdezőnek válaszoltam, kifejtve mit gondolok erről.

Komolyan nem értem, a trolloknak ez jól esik vagy mi a franc?

2018. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Létezik bár azt nem értem miért probléma, hogy fent van valamilyen közösségi oldalon, mert attól függetlenül lehet személyesen ismerkedni az csak egy áthidaló megoldás arra ha éppen nem hozható össze a személyes találkozás.


Meg ugye persze sokat segít a személyes találka leszervezésében.

2018. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek ilyenek, de az internetmentességről egy netes oldalon elég nehéz kérdést feltenni :D
2018. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez a XXI.század most szegény srác/lány küldjön táviratot vagy morse-zen esetleg postagalambot ha el szeretne érni?? XDD
2018. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
(Bocsi, ez tudom nem válasz, de "morse-zen postagalambot?" xD)
2018. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja bocs hoppá már megcsapott az este szele :D morse-zen vagy küldjön postagalambot bár ha megtudja oldani az előbbit akár azt is XDD
2018. dec. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lazy Lover ***** válasza:
Van de nagyon ritka
2018. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!