Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek a mai világban...

Szerintetek a mai világban létezik még olyan barátság ahol a felek minden nap beszélnek, hetente találkoznak, minden örömüket és bánatukat megosztják egymással? ( számíthatnak egymásra, ha úgy van éjjel 2kor hívja a másikat)

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, de igen.
2017. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezik
2017. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindennap írok valakinek, de csak hétvégente beszélünk egyidőben, mert nagyon elfoglalt. Ő nem szeret magáról beszélni, szóval sokat én írok.

Létezik ilyen.

2017. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az igazi barátság lényege hogy tudunk egymásnak időt is adni, és nem lógunk folyton a másikon.
2017. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztos létezik, bár nekem a minden napi kommunikáció fárasztó, szóval nekem ilyenre nincs igényem, de ettől függetlenül számíthatok a barátaimra, és ők is rám. :-)
2017. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik, de egyébként szerintem pont rosszul van definiálva. Szerintem amikor valakiket az tart össze, hogy mindig bezsélnek, az megszűnik, amint abbahagyják. Szerintme igaz barátság, hogy ha az illetőnek akkor is én jutok elsőnek eszébe, ha 1 hónapja nem is bezséltünk.
2017. jan. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam létezne, ha lennének barátaim.
2017. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen van... Sőt hozzáteszem, nekem van ilyen. És ráadásul én férfi a "barátom" (a "barátnőt" itt nem használnám mert félrevezető) pedig nő. Gyakorlatilag naponta beszélünk... Jobban ismerjük egymást mint a saját családtagjaink. Mondjuk hajnal 2-kor ritkán beszélünk. De hetente az 5 alkalom, tuti megvan. Szerelem, szex, vonzalom nincs kötöttünk, és nem is lesz. Ja és ez kb 4 éve tart...
2017. jan. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7. válaszoló: És nem akarsz ilyen barátokat? Miért nincsenek? Tettél lépéseket ezügyben? Nekem írhatsz, beszélgethetünk. :-)


Kérdező: tapasztalataim szerint az ilyen barátságok több év után ki szoktak merülni. Nagyon sajnálom, hogy így van, de a környezetemben mindig ezt láttam. El vannak ájulva egymástól, a legjobb a legfontosabb, a minden, és akkor csak történik valami, és máris semmivé vált.

Nekem sincs igényem napi szintű barátokra, de akik vannak, azokkal általános/gimi/egyetem óta azok vagyunk, és biztosabb alap, mint akik naponta többször beszélnek egymással, de másnál biztos másképp vannak.

2017. febr. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem "tettem lépéseket ez ügyben". Nemrég halt meg édesanyám, és nem akarok ezzel kezdeni egy barátságot. Nem akarok másokat kihasználni, vagy egyik héten ott lenni, aztán eltűnni, mert épp beütött a kilátástalanság.


Majd eljön az az idő is, bár nem hiszem.

2017. febr. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!