Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ez az időszak állítólag...

Ha ez az időszak állítólag összehozza az embereket akkor miért van az hogy sokan nem tudnak mit kezdeni egymással otthon és csak menekülnének? Ti ezt hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom az emberek majd közelebb kerülnek egymáshoz. Lehet lesznek kapcsolatok amelyek megújulnak ennek hatására de az esetek többségében a régi rendszer nem változik, ami nem működőképes az nem is válik azzá.Ezt így látom.

Ha ez az időszak valóban összehozza az embereket akkor miért tesznek sokan olyan kijelentéseket, hogy nem a karanténnal van gond hanem azzal,hogy mások is otthon vannak ? Miért nő a családon belüli erőszakok száma?

Sokan a konyhába menekülnek,alig várják,hogy munkába mehessenek.Olyanok is akik látszólag harmonikus házasságban élnek.Korábban és sűrűbben alszanak el,mert nem tudnak mit csinálni.Vannak akik mindenesetre nyugtatót vagy alkoholt vásároltak.

És ezeket tapasztalatból írom az alapján amit mondtak.A főnöknő aki inkább az újonnan nyitott magánvallalkozasban töltené az idejét,hogy ne legyen otthon a férje aki idegesíti és nem mellesleg néhány éve megcsalta,ha még nem csalja folyamatosan...

A kolléga aki nem tud mihez kezdeni magával otthon és örülne ha nem lennének otthon a többiek.

A gyerek vagy fiatal felnőtt aki még nem tudott függetlenedni és nem jön ki jól a szülőkkel.

Nagyon kevés esetben hallom,volt rá példa, hogy valaki örül,hogy végre a családjával tölthet időt.



2020. ápr. 5. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak ilyenekről tudok.Az emberek sötétek mint az állat.Robot módban működnek,munka,otthon,munka,otthon,még ha car is a kapcsolat,szemet hunynak felette,csak a napi rutint csinálják.Azt bezzeg ilyenkor derül ki,hogy jaaa,nem is tudunk beszélgetni,nem is bírjuk 1más társaságát,nincsenek hétköznapi teendők,azt megállt az élet.Most legalább ráeszmélnek,egyedül azokat a nőket sajnálom,meg gyerekeket,akik ez miatt most még nagyobb otthoni terrorban vannak,mert a paraszt férj nem tud kocsmába menni,lehet dolgozni se,otthon meg gyepál mindenkit,2x-eresére nőtt a családon belüli erőszak,erre most a rendőrség helyében nagyon fókuszálnék.

Akik eddig is harmonikusan éltek,szeretetben,azok között ez erősödik.

Szerencsére én 1dül élek,nem hiányzik senki most h mellettem legyen,elvagyok nagyon szépen így.Az egy dolog hogy én is bevásároltam alkoholból,én csak magamat szórakoztatom :)

2020. ápr. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Akik eddig is harmonikusan éltek,szeretetben,azok között ez erősödik."

Ezek szerint sok helyen ez nincs meg még akkor sem ha úgy tűnik meg van.Csak a hétköznapi rutin ezt elhomályosítja és amint ez felborul magával von,felszínre hoz más dolgokat is.

2020. ápr. 5. 08:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából maguknak csinálták, csak nem csináltak előtte se semmit a kapcsolatukért. Előbb utóbb ez kibukott volna, de most gyorsabban.
2020. ápr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez bizony tényleg egy baromság. Először is csak azokat "hozná össze jobban", akik egy háztartásban élnek. De ez nem így van, mert mivel a melón kívül (már akinek még van) nem igen mennek sehova, csak otthon gunnyasztanak, előbb utóbb egymás agyára mennek, mert felborul a saját magánszférájuk, egyre inkább tehernek kezdik a másikat érezni. Másodszor a baráti köreikben meg hónapokig nem fognak mozogni, mert nem lehetséges, az emberek nagy része nem találkozik másokkal, szóval ez az időszak csak mégjobban szét fogja cseszni a társadalmat.
2020. ápr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, ezt most nem a párkapcsolatosokra értettem, azoknak nyilván könnyebb, mert ott megvan az összetartó láv-erő.
2020. ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először én is úgy gondoltam naívan, hogy végre örülhetnek az emberek, hogy a családjaikkal, gyerekeikkel lehetnek. De azt érzem, hogy nem, mert megy a vita... 2 nap után okan megutálják egymást.
2020. ápr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4-es jól mondod nincs meg a magánszféra amure több igény mutatkozik ha egész nap másokat kell nézned, hallgatnod.Ha megy a munka akkor van amivel levannak foglalva egyik,másik is lehet egész nap nem látják egymást vagy csak rövid időre és az úgy elviselhető.De ha problémák vannak egymással az most könnyen kiütközik.
2020. ápr. 5. 12:50
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os igen megutálják egymást,mert lehet amúgy sem rajongtak már egymásért és most nincs ott a munka,társaság ahova ellehet menekülni.
2020. ápr. 5. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!