Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetseges egy szurke egerbol...

Lehetseges egy szurke egerbol igazi karaktert faragni? Mitol fugg valakinek a szemelyisege?

Figyelt kérdés

Miert lesz valakibol szurke eger?

Miert lesz valaki felejtheto karakter? Pl senki nem emlekezik a nevere, senki nem erdeklodik iranta tulsagosan (pl. ha uj tarsasagban van a kutyat sem erdekli vele kapcsolatban senki, senki nem lesz ismerose kozossegi mediaban)

Vagy peldaul miert van az, hogy valaki mondanivaloja annyira erdektelen, hogy senki meg semm hallja, pl amint bele kezdene egy mondatba, valaki elkezd beszelni meg hangosabban, es nem tudja az adott szemely vegig mondani amit akart?

Mik a befolyasolo tenyezok?


2020. ápr. 5. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Abból lesz szürke egér, akinek nincs hobbija, nincs érdeklődési köre. Ha megkérdezik tőle, hogy mit csinált a hétvégén az a válasza, hogy semmit.

Ha valakihez nem mennek oka/nem érdeklődnek iránta, az vagy azért van, mert megközelíthetetlen (faarccal bámul maga elé, a testbeszéde zárkózott, pl összeont karok, lefelé nézés, sarokban álldogálás). de ez már lehet a közösség hibája is. Ha nem nyitott egy közösség, akkor az új embernek nagyon nehéz dolga van a beilleszkedésnél.

Ha valaki nem hagyja, hogy végigmond amit akarsz, akkor az vagy utál téged, vagy csak egy tahó.


Ahhoz, hogy észre lehessen venni téged, ahhoz bátrabbnak kell lenni. Vállald a véleményed és ne aggódj azon, hogy valaki hülyének néz-e. Lesz, aki jófejnek fog tartani, van aki meg hülyének, de legalább már mindenki észrevett:D

2020. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is keresem erre a választ, mert sajnos magamat is annak érzem valamilyen szinten.


Bizonyára több aspektusa van, szerintem az egyik fontos tényező, hogy nincs elég bátorsága kifejezni magát, nem meri felfedezni a képességeit, és felvállalni a szükséges konfliktusokat. Egy olyan ember, aki mindenkivel kedves, nem tud nemet mondani, nem vállalja a véleményét, és nem feszegeti a saját határait, az nem fog fontos szerepet betölteni.


Például én mozgás témában elég koordinálatlan voltam világéletemben, az asztmám miatt nem bírtam az egyenletlen tempójú, robbanékony mozgásformákat, és óriási szégyenként éltem meg, ha valamibe gyenge vagyok. Ezért gyűlölni kezdtem a fiús versengést, főként az ügyességet és gyorsaságot igénylő dolgokban, ezért kimaradtam a szünetekben történő labdázásból, a tesiórákon se álltam be focizni ha tehettem, nem jártam el sportnapokra, a kocsmai csocsózást is ugyanígy utáltam/utálom a mai napig. Gyakorlatilag kizártam a lehetőségét, hogy igazán befogadjanak a srácok, hiába kedveltek az osztálytársaim, de ez a része hiányzott, és ennek eredményeképp nem annyira voltam benne a pezsgésben, én voltam az, aki mindig a fura arcokkal mozgott csak együtt, a szociális hiearchia alsóbb részén maradtam. Ennek a hatásai érettségi körül már eléggé érezhetőek voltak. Na mindegy, ez is csak az egyik szempont, de talán érted mire próbálok vele célozni.

2020. ápr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha hoz döntéseket és mer állást foglalni anélkül, hogy valakinek be akarna nyalni, akkor menni fog. Az a szürke egér, aki nem növesztett egyéniséget, mert nem bírja elviselni, hogy ezzel megosztóbb lesz és az emberek jó vagy rossz értelemben észreveszik és véleményt/ellenvéleményt formálnak arról, amit képvisel.
2020. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!