Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoknyás, vagy nacis lány...

Szoknyás, vagy nacis lány vagy inkább?

Figyelt kérdés
Kort is írj, légy szíves :)

2020. ápr. 5. 22:32
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
36%
Nadrágos bohócok...
2021. nov. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
65%
engem szüleim és bátyám is ugy nevelt h a kislányoknak/nőknek a szoknya harisnyával az illendő öltözék. nem volt sose kényelmes de nem ellenkezhettem csak azt viselhettem. ezért nekem ez a természetes igy ma is minden nap szoknya harival van rajtam. 25 vagyok.
2021. dec. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
56%

32.

Engem is úgy nevelt az anyám, hogy lányokra/nőkre csakis szoknya vagy egyberuha való. Én viszont szívemből gyűlöltem ezeket a ruhadarabokat mindig is, így most, hogy végre nem szólhat bele senki sem az öltözködésembe, csakis nadrágot vagyok hajlandó felvenni és mindig csakis fekete színű ruhadarabokat viselek. Szerintem az jó nagy hülyeség, ha egy szülő nem hagyja úgy öltözködni a gyermekét, ahogyan ő tetszik magának. Miután felnőtt lesz, úgyis úgy fog kinézni, ahogyan ő akar. Engem szerencsére nem tudott "megnevelni" senki.

2021. dec. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!