Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoknyás lányok, mennyire...

Szoknyás lányok, mennyire érdekel / zavar titeket, ha belátnak a szoknya alá pl. metrón?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy széttett lábbal premierplánban minden látszik, hanem ami a "természetes" mozgolódásból adódik.

2013. febr. 6. 14:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

Én nekem attól van végem ha miniben ül a lány keresztben a lába és formás combjai kint vannak,picit látni a bugyit,huhhhhhh,kész vagyok tőle :D


25Ffi

2013. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zavarna. Éppen ezért elkerülöm az ilyen szitukat. Ha minit veszek fel, az farmer, és passzos. Ha meg nem farmerszoknya, akkor térd fölé ér. Nem vágyom rá, hogy minden utsó suttyó az én bugyimat nézegesse.
2013. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavarna, bár sosem hordok annyira rövid szoknyát, hogy beláthassanak alá olyan részekre is, ami nem tartozik másra. Szerintem ezzel mindenki tisztában van, aki annyira rövid szoknyát húz, hogy esetleg beláthatnak alá, és nem zavarja. Különben nem venné föl az adott ruhadarabot.
2013. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszi, bár ahogy írom is, a kérdés a lányoknak szól!
2013. febr. 6. 14:03
 5/23 anonim ***** válasza:
Elsővel egyet értek :D Néha azon gondolkozok lehet szoknyafétisem van :D 19/F
2013. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Közben lányok is írtak. :) Szóval nem feltétlen kell bugyiig belátni. Ha látszik a combotok jó hosszan, de bugyi nem, az akkor egyfajta határ, ami még belefér, de bugyi nem?
2013. febr. 6. 14:06
 7/23 anonim ***** válasza:
45%
Bugyi kizárt, de ha mondjuk annyi látszana a combomból, amennyi egy sortból kilátszana, az nem zavar. Na mondjuk az sem mindegy, hogy ez egy térdig érő szoknyából látszik-e ki, vagy egy egyébként is miniből! :D Mert az előbbinél elég valószínűtlen, hogy magától odáig felcsúszik, a mininél meg simán benne van. De a bugyi szerintem igénytelenségre vall, amennyiben kivillan!
2013. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Ha zavarna, nem vennék fel minit :)
2013. febr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
#8 helyes,ezt már szeretjük :D
2013. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Télen nem zavar, van rajtam harisnya, nyáron már igen, de ilyenkor ügyelek rá.
2013. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!