Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves korotokig voltatok...

Hány éves korotokig voltatok "szerelmesek" regényhősökbe, filmszereplőkbe, sztárokba?

Figyelt kérdés
(sztárok alatt most kimondottan arra gondolok, akivel sosem beszéltél, maximum autogramm kérés vagy ilyesmi)
2020. ápr. 6. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha Jamie Fraser jelenne meg az ajtóban, akkor 30 évesen is simán vele mennék. :D


Viccet félretéve, sztárokba sose voltam szerelmes, csak egészséges rajongás szintjén. Karakterekbe már annál inkább. :) De talán ilyen 14-15 éves korig volt meghatározó.

2020. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem még mindig előfordul, pedig lassan 20 éves leszek. 19/L
2020. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
(*autogram)
2020. ápr. 6. 15:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
13-14
2020. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 20 éves koromiv, de belőlem még most is (lassan 24 évesen) is ugyanúgy kiváltanak érzéseket a kedvenc énekeseim, szerintem ez nem fog változni 60 éves koromra sem. :) Ettől függetlenül nem akarok kapcsolatban lenni velük, csak szeretem csodálni a fizikai külsejüket és a tehetségüket. :D
2020. ápr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
38 évesen még mindig tart.
2020. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
Soha. Vannak akiknek szerettem a munkáját, a zenéjét, filmjeit stb. de semmilyen plusz ragaszkodást nem éreztem olyan emberek iránt akiket nem is ismerek. De az osztálytársaimnál általános végén is még normális volt ez, szóval 14-15 évet írnék ahol még van ilyen.
2020. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát olyan "igazi" szerelem, amikor tényleg megvesztem értük, és ők jártak folyton a fejemben, az kb. 10-12/13 éves koromig volt.


De a mai napig, lassan 35 évesen is képes vagyok egy sorozatot vagy filmet úgy nézni, hogy megdobban a szívem valamelyik szereplőért. :D Nyilván, ez már teljesen más, mint tinikorban, ez nem szerelem, de igenis észreveszem, ha egy férfi jól néz ki, akkor is, ha az filmvásznon van. És nem egyszer volt már olyan, hogy tudatosan kerestem utána más munkáját is. (Persze, ez nálam csak akkor működik, ha amúgy jó színész is. Pusztán a kinézet nem elég ahhoz, hogy "rajongjak".)

2020. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15-16, de most, 32 éves fejjel én is valahogy úgy vagyok, mint az előttem szóló.
2020. ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!