Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek sokan vannak...

Szerintetek sokan vannak ilyen "fordított" helyzetben a járvány alatt?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetekre gondolok, hogy amikor valaki, akinek amúgy nem kéne otthonról elmenni, mégis elmegy (találkozni haverokkal, rokonokkal, ami most valóban kerülendő), viszont aki szíve szerint otthon maradna, az nem teheti meg, mert neki meg muszáj munkába mennie.
2020. ápr. 7. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szívem szerint itthon maradnék, de dolgoznom kell. De nézem a jó oldalát. Van munkám, kapok fizetést.
2020. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék itthon maradni, ki se tenni a lábamat. De mégis munkába kell járnom. Persze örülök, hogy van melóm, meg fizetésem és nem a megtakarításomat kell felélnem.
2020. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Azon kívül hogy járvány van, élvezem a helyzetet. Imádok itthon lenni, állásom is megmaradt, itthonról dolgozom párommal együtt. Szerencsés helyzetben vagyok. Csak kár hogy ehhez egy ilyen járvány kellett...
2020. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eü-ben dolgozom,szívesen maradnék otthon.

Másrészt meg "áldom" magam,hogy nem váltottam más szakterületre fél éve,mert akkor könnyen lehet,hogy még ez se lenne.

2020. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!