Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dependens személyiségzavarban...

Dependens személyiségzavarban "szenved" valaki? Esetleg Bipoláris? Vagy netán Borderline? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tudom nem igen párosul össze a 3 személyiségzavar, de mindhárom a szorongásos témát érinti.

Én nem tudom melyik vagyok, vagy egyáltalán valamelyik vagyok-e, de érzem, hogy nem vagyok olyan, mint a többi ember. Érzelmileg főleg nem.. viselkedésbelileg meg am is furcsa vagyok.


A normális válaszokat köszönöm előre is. A többivel annyira nem foglalkozok talán.



2020. ápr. 8. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Mi a kérdésed? Azt nem tettél fel, csak érdeklődsz hogy van-e itt valaki. Így viszont törölhetik, mert nem derül ki, hogy mit akarsz.
2020. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ohh, lehetséges.


Hát az, hogy szeretnék beszélni olyan személlyel, hogy hogyan éli meg. Érdekel, mert akkor tudnám pontosan, hogy el kéne-e menjek ilyen vizsgálatra.

Meg úgy amúgy is szeretnék beszélgetni erről a témáról

2020. ápr. 8. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En borderline vagyok, azt javaslom, hogy kezdetnek probalj meg rakeresni tesztekre, amiknek az eredmenye indikator lehet, hogy talan valami van.


Keress ra arra is, hogy mi az a DBT es a mindfulness. Ezek sokat segithetenek a borderline-on, mert az erzelmek jobb kezeleset tanitja. Meg akkor is hasznos, ha nem ez van.


Annyira nem vagyok jartas a temaban, de a legtobb szemelyisegzavar lehet co-morbid mas zavarokkal.


[link]

2020. ápr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bipoláris vagyok, és valamilyen személyiségzavarral is diagnosztizáltak, de már nem emlékszem melyik volt és neten keresve valahogy egyik sem stimmel.

Privátban szívesen válaszolok a kérdéseidre :)

2020. ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben pszichológushoz mennék ott csináltatnak veled teszteket és ki derítik mi bajod.
2020. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bipolátis vagyok és nem meghatározott személyiségzavaros. Én sem tudom melyik pontosan. Mik a tüneteid ?
2020. ápr. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!