Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hisztis felnőtt férfival...

Hisztis felnőtt férfival hogyan kell bánni?

Figyelt kérdés
Párom sokszor nagyon gyerekesen be tud hisztizni teljesen értelmetlen dolgokon. Például ma is egy buta videójátékon, mert veszített ellenem. Nem toporzékol, ne úgy képzeljétek el, csak egyszerűen bedurcázik, és nagyon bosszantó tud lenni. Hogyan lehet ezt kezelni? Ha rászólok, hogy ne hisztizzen már mint egy kisfiú, akkor jön a "jól van akkor én már meg se szólalok". Magyarul tovább hisztizik.

2020. ápr. 9. 22:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Ezt nem lehet tolerálni. Vagyis lehet, de hát minek?
2020. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mert szeretem :D
2020. ápr. 9. 22:29
 3/17 anonim ***** válasza:
Nincs rá recept. Saját maga mindig fontosabb lesz. :)
2020. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Ki kell dobni a francba. Gamer férfiként mondom ezt, aki egy játékon megsértődik az egy idióta.
2020. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Á az sajnos vagy nem sajnos de nem opció, nem szeretnék emiatt szakítani vele.
2020. ápr. 9. 22:43
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
Hulye vagy. Ez nem hiszti, hanem passziv agressziv kommunikacio. Ezt nem "kezelni" kell. Vagyis igen, de neki maganak. Zsak a foltjat. Ugyan olyan idiota vagy, mint o. Szeresd, maradj vele, de akkor ne irj ki kerdeseket, mert a tanacsokat nem fogadod meg. Komolyan felbasz neha az emberi fogyatekossag...
2020. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Akkor le kell szrni. Előbb-utóbb úgy is megunja. Meg kell neki mondani, hogy ha hisztizik, akkor csinálja úgy, hogy te ne lássad. Ha neki is fontos vagy, akkor megcsinálja. Aztán remélhetőleg kinő majd ebből.
2020. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Meg is lepődtem volna ha nem kapok támadást. De miért is baj hogy tanácsot kértem? Mert nem fogadtam meg azt az egyet, hogy szakítsak vele? :) Gondoltam hátha van valami módszer vagy bármi amit ilyen helyzetben mondhatnék neki, de ha nincs, azt is elfogadom. De tudod, én nem olyan vagyok, hogy egy felmerülő probléma esetén a megoldás helyett a szakítást válasszam.
2020. ápr. 9. 22:55
 9/17 A kérdező kommentje:
#7 Köszi. Kinőni már sajnos nem fog szerintem :D
2020. ápr. 9. 22:56
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem katonásan, hogy tanulja a keménységet. Elvégre felnőtt.
2020. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!