Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan valaki, aki...

Létezik olyan valaki, aki elfogad maga mellé egy irányító típusú embert?

Figyelt kérdés

Nekem van egy ilyen, szerencsére távoli családtagom, és valamiért nem érti meg, miért nem szeretek vele lenni, beszélgetni, vagy ha nálunk van.

Mintha a perverziója lenne, hogy úgy beszél velem, mintha a kutyája lennék, vagy valami értelmi fogyatékos óvodás.

Az ilyenek nem veszik észre, hogy a személyiségük elég nagy teher a környezetükre nézve?



2020. ápr. 10. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem veszik. És igen, van aki elfogad maga mellé ilyen típusú embert. Ők vagy életképtelenek, vagy nem túl okosak...de ez csak személyes vélemény.
2020. ápr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rosszul méri fel a helyzeteket. Nézd el neki. ;)
2020. ápr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is irányító típus vagyok, de ezt nem ugyanúgy értelmezzük. A te esetedben nem az irányítás akarással van gond, hanem azzal hogy lenéz téged és nem tart egyenrangú félnek. Ezzel szemben én eltudom fogadni az asszony álláspontját és nem akarok minden részletbe belemenni. Viszont, hogy merre tartunk azt egyértelműen én határozom meg és az eddigiek alapján sikeresen.


A legtöbb embernek kell az, hogy legyen valaki mögötte és jó irányba irányítsa az életét.

2020. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
A szolgalelkűek még szeretik is.
2020. ápr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én elfogadnék egy ilyen nőt magam mellé.

Azonban a munkahelyemen van egy, általad leírt idős nő: nagyon nem csipázzuk a stílusa miatt.

Sajnos sokuk valóban nem veszik észre, hogy gáz a stílusuk, mert ezt szokták meg, ez természetes nekik. Mi próbáltuk más kollégákkal kezelni a helyzetet, de reménytelen.

Azt gondolom, hogy vannak ennek is szintjei.

2020. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!