Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valamit nem értek lányok. Van...

Valamit nem értek lányok. Van egy lány. Ha bunkó, irányító voltam és hanyagoltam a lanyt. Keresett. Mikor kedves lettem és bókoltam neki, akkor kerülni kezdett. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2017. febr. 21. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer túl sok vagy, máskor meg túl kevés. Próbálj a kettő között maradni.
2017. febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Ezt már én is tapasztaltam. Mármint, én lány vagyok, de amikor egy fiú, akit nagyon kedveltem hasonlóan viselkedett. Amikor rajongott értem az fullasztott és úgy éreztem nincs benne kihívás. Viszont mikor a rajongása csökkent, hiányolni kezdtem. Ne kérd, hogy elmagyarázzam, sajnos én sem értem, ez miért van így. Én is a kettő közti állapotot javaslom, ha egyáltalán van olyan.


Talán, amikor kevésbé törődsz vele, vagy nem érezteted, hogy ő az első(ergo másoknak is kellesz,vagy neked más kell), akkor elérhetetlenebbnek tűnsz. Jobb fogásnak. Ez kissé felszínesen hangzik, tudom, de tudat alatt ez is befolyásolhatja.

2017. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

2


De akkor miért sírtok folyton, hogy az összes pasi gennyláda, ha ez kell nektek?

2017. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 piriiiii ***** válasza:
48%
Talán mert határozatlan ember benyomását kelted így. Egy instabil, komolytalan személyiségre lehet ebből következtetni, és ha nagyon szélsőséges akarok lenni (de miért is ne), talán még pszichopata is lehetsz, ha egymás után vagy bunkó, irányító, hanyagoló, keves, bókoló. Hát egy ilyet én is kerülnék, velem ne játszadozzon senki.
2017. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

#2 vagyok

Azt, aki bármikor gennyláda velem, nem hiányolom. Én nem erről beszéltem. Csak arról, hogy csökken az érdeklődése, vagy nem halmoz el folyamatosan bókokkal, és nem érzem, hogy a lábnyomomtól is elalél. Mert az már fullasztó. És mondom, hogy én sem értem, miért van ez így.

2017. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

5


De az esetek 90%-ában az lesz a vége, hogy minden pasi szemét. :D

2017. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

#5 vagyok

Előfordul, hogy ez történik, de nem minden esetben. :D Én legalább is nem gondolom, hogy mindegyik pasi szemét lenne, akikkel eddig dolgom volt. Nem, mintha olyan sokkal lett volna, de na.. :D Mindegy.

2017. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fel kéne írni az égre nap mint nap: "Legyetek önmagatok, idióták"
2017. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az önmaga jó? Mert vagy kell a nő és akkor bókol, teper, nyomul, de akkor nem kell a nőnek...vagy nem annyira villanyozza fel a nő, de kell valaki tartalékban, így akkor csak immel-ámmal teper, ha éppen van rá gusztusa... és ekkor meg kéne a nőnek, az kezd el kepeszteni a pasi után, hogy visszakapaszkodjon
2021. dec. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!