Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges az, hogy egy...

Lehetséges az, hogy egy gimiben visszahúzódó, gátlásos lány huszonéves korára nyitott, irányító típusú nő legyen, aki nem fél semmilyen szituációtól és embertől?

Figyelt kérdés
Hogyan?
2017. okt. 4. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem lehetetlen, de az alapszemelyiseg nagyon ritkan valtozik. A kornyezetemben nem lattan ilyent.
2017. okt. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, pusztán fel kell fedezni a személyiség egy olyan rétegét, ami erre hajlik, és engedni, hogy felszínre kerüljön.
2017. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora változás nem lehetséges.

Lehet nyitottabb, kevésbé gátlásos, oldottabb, ez a tinikorból kilépve be is szokott következni.

Viszont irányító típus, társaság lelke, akit semmi nem hoz zavarba nem lehet, ilyennek születni kell.

2017. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen lehet. Sokat számít, milyen emberek közzé kerül az ember lánya. :)
2017. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges :) Legalábbis nálam ez történt. De a személyiség nem változik. Ismerősöm szerint szociális szorongásom volt fiatalabb éveimben, amint kikerültem onnan "más lettem"..
2017. okt. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínű bevette a leszarom-tablettát vagy egyszerűen váltott a "bocs, hogy élek" mentalitáson.
2017. okt. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem addig b-aszogatott mindenki, hogy egy idő után megteltem gyűlölettel, plusz nem osztott túl jó lapokat az élet, és egy idő után felfogtam, hogy most már gyakorlatilag bármit csinálhatok, nincs vesztenivalóm, rosszabb helyzetbe nem kerülhetek, csak jobba vagy ugyanolyanba. Nagyon kielégítő érzés egyébként felqrni azoknak az embereknek az agyát, akik b-aszakodnak veled. Javaslom, próbáld ki.
2017. okt. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!