Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak ezt direkt csinálják?

A férfiak ezt direkt csinálják?

Figyelt kérdés
Férjem, öcsém, apám ha keresnek valamit, hiába mondom hogy hol van, nem találják. Pl az ollót is vagy egy órán át kereste a férjem, hiába mondtam 100szor hogy a fiókban van és ott is megnézi, mintha láthatatlan lenne az a vacak, addig ameddig oda nem megyek és kiveszem a fiókból.. De van még 1000 ilyen szitu. Vagy ha kérdezek valamit, hogy jó lesz e így valami, a válasz hogy igen, persze majd 5 perc múlva megkérdezi miért így csinálom. Nagyon idegesítő tud lenni. Pedig nem szövegelek egész nap, nem vagyok az a szófosós típust, ennyire igazán figyelhetne bármelyikük. Minden pasi ilyen?
2020. ápr. 10. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ez valami titkos női összeesküvés lehet, de tényleg számtalanszor fordult már elő velem is, másokkal is akiket ismerek, hogy kerestem valamit valahol, nem találtam, erre odajött az asszony, anyu, akár az ember lánya, és kapásból előveszi azt a valamit onnan, ahol a férfi már megnézte...
2020. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%

Csak nem erdekli öket alapbol olyanok pl hogy hol az ollo helye vagy mit csinalsz es arra sem veszik a faradtsagot hogy keressék igy nem erti azt sem hogy hol van. De jo lenne mer'kéne.


Csak mert en is jarok igy neha ismerös.

Pl papolnak totàl lenyegtelen hülyesegröl ez a szerinted igy vagy ugy jo lesz? a felét sem ertem iröl van szo mert nem erdekel de bologatok hogy ne bantsam meg, aztan utolag latom hogy mi törtenik akkor mar feltünik.


Benne vannak egy unalom ködben.

2020. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Mi így vagyunk bekábelezve: mindent vissza kell nekünk tenni a helyére, mert különben elveszünk. És akkor kinek köszönhetnénk meg a segítséget:)?
2020. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%

Én is ilyen vagyok.


Engem meg az idegesít, hogy semmit se tud megszerelni, megjavítani egy nő se.

2020. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Sokuknak nem erőssége a figyelem. Olyanok mint a kisgyerekek, elmondod nekik hajszál pontosan hol találják, amit keresnek (ami sokszor az ő saját cuccuk, nem is közös használatú, ráadásul ők rakták el), erre ott állnak felette, rá is néznek, de nem látják. Agyam eldobom ettől, de legalább van min jót röhögni. XD

Ezen túl azt is szeretem, hogy párom folyton elpakol mindent, mert legyen rend a lakásban, aztán se ő, se én nem találjuk meg hónapokig azt, amit ő jól elrakott. Kicsit sem bssza fel vele az agyamat. :D

2020. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

40 éve lakik ugyanabban a házban, mégsem tudja, a konyhában mit hol talál meg. Pedig ehhez nem kell főzőcsézősnek se lenni, az ember akaratlanul is memorizálja a látottakat, ha kinyit egy szekrénajtót...

Én is tudom vizuális értelemben, hogy melyik szerszámot hol találom a garázsban, legfeljebb azt nem, mire való, és hogy hivják :D Ő meg tudja, hogy néz ki a habverő, kétnaponta nyúl be ugyanabba a szekrénybe a cukorért, mégis tanácstalan, ha elő kellene venni a habverőt :D

szóval nem értem a dolgot... :D


A másik: 10 éve van egy virág az ebédlőasztal közepén. Nem egy rumlis, rendetlen házban élünk, ahol amúgy tele lenne az asztal kacattal. Ennek ellenére tiz év után megkérdezte, honnan vettem azt a szép új virágot, még sose látta :D

2020. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!